Trwa ładowanie...
ycipk-3q56w3

"Rozwód": Sarah Jessica Parker powraca. Trzeci sezon serialu już w HBO

Słodko-gorzki serial komediowy HBO Rozwód powraca z trzecim sezonem. Frances i Robert nie są już małżeństwem, a ich życie po rozwodzie okazuje się iść w zupełnie nieoczekiwanych dla nich kierunkach. Premiera 2 lipca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sarah Jessica Parker gra główną rolę w słodko-gorzkim "Rozwodzie"
Sarah Jessica Parker gra główną rolę w słodko-gorzkim "Rozwodzie" (HBO)
ycipk-3q56w3

Trzeci sezon serialu HBO "Rozwód" ("Divorce") skupia się na byłych już małżonkach - Frances (Sarah Jessica Parker) i Robercie (Thomas Haden Church), którzy po ponad dziesięciu latach małżeństwa zakończyli swój związek. Oboje żyją już teraz niezależnie, każde ma swój nowy świat, nadal jednak muszą pozostawać ze sobą w stałym kontakcie ze względu na dwoje wspólnych dzieci - Toma (Charlie Kilgore) i Lili (Sterling Jerins).

Po pożarze w galerii, Frances szuka dla siebie nowych możliwości w świecie sztuki. Wkrótce jednak zda sobie sprawę, że prawdopodobnie będzie musiała porzucić plany robienia kariery i po prostu zadowolić się "pracą". Tymczasem nowe życie Roberta u boku Jackie (Becki Newton) rozwija się w niespodziewanie szybkim tempie, co sprawia, że mężczyzna zaczyna zadawać sobie pytanie, czy rzeczywiście jest już gotowy na to, aby zacząć wszystko od początku i stworzyć nową rodzinę.

W rolach głównych występują ponownie laureatka czterech Złotych Globów Sarah Jessica Parker (serial HBO "Seks w wielkim mieście") oraz nominowany do Oscara Thomas Haden Church ("Bezdroża"). Obok nich w serialu Rozwód grają także: Tracy Letts, James Lesure i Dominic Fumusa oraz Molly Shannon, Talia Balsam, Becki Newton, Sterling Jerins i Charlie Kilgore. Pomysłodawczynią serialu jest Sharon Horgan (serial "Catastrophe"). Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Liz Tuccillo, Sarah Jessica Parker, Alison Benson oraz Aaron Kaplan. Showrunnerem trzeciego sezonu jest Liz Tuccillo.

ycipk-3q56w3

Trzeci sezon serialu zadebiutuje 2 lipca w HBO i HBO GO. Pierwszy odcinek już jest dostępny w serwisie, emisja na antenie HBO o 22:55. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień, we wtorki.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3q56w3

ycipk-3q56w3
ycipk-3q56w3