RozrywkaRozwód gwiazdy: Żona chce zabrać Janowskiemu dużo pieniędzy!

Rozwód gwiazdy: Żona chce zabrać Janowskiemu dużo pieniędzy!

Rozwód gwiazdy: Żona chce zabrać Janowskiemu dużo pieniędzy!
Źródło zdjęć: © Kapif

13.04.2011 13:42, aktual.: 25.11.2013 12:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Kiedyś zakochani i wpatrzeni w siebie. Dziś Katarzyna (38 l.) i Robert (50 l.) Janowscy stoją po dwóch stronach sądowej barykady. Ale nawet na sali rozpraw nie są w stanie dojść do porozumienia.

Jak dowiedział się Fakt, wszystko dlatego, że była ukochana muzyka nie zgadza się na rozwód za porozumieniem stron. Kobieta czuje się pokrzywdzona i żąda wysokich alimentów nie tylko dla dwóch córek, ale i dla siebie samej. A takich warunków nie akceptuje Janowski...

Jeśli prowadzący „Jaka to melodia?” miał nadzieję na szybki i łatwy rozwód, to się rozczarował. Druga żona piosenkarza domaga się, by rozwód zasądzony został z jego winy. Jeśli tak się stanie, pani Katarzyna może wnioskować, by jej były małżonek łożył na nią alimenty. Jej roszczenia nie są czymś niezwykłym – jeśli po rozwodzie orzeczonym z czyjejś winy sytuacja finansowa byłego współmałżonka ulega dużemu pogorszeniu, to może on domagać się dla siebie miesięcznych alimentów lub jednorazowej rekompensaty.

– Kasia doskonale zdaje sobie sprawę z wysokich zarobków męża i nie daje za wygraną – mówi nasz informator. – Żąda jednorazowych alimentów dla siebie w wysokości 50 tys. złotych i po 2,5 tys. złotych miesięcznie na ich dwie córki. Ponadto chce, by ich ponad stumetrowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie zostało dla niej i dzieci – dodaje nasze źródło.

Jak udało nam się ustalić, były gwiazdor musicalu „Metro” uważa, że żądania jego żony są zbyt wygórowane, jednak nie zamierza odpuścić. – To Robert zakończył to małżeństwo. Zostawił Kasię z dwójką dzieci i złamanym sercem – mówi Faktowi informator. – Ona teraz walczy o godziwe warunki dla siebie i córek – dodaje.

Małżeństwo Janowskich trwało siedem lat, a sam muzyk jeszcze dwa lata temu zapewniał o gorącej miłości do żony. Jak widać, nic jednak nie trwa wiecznie...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Wyzwolona telewizja! Ich piersi zawsze grają główną rolę ]( http://teleshow.pl/gid,13183943,img,13183977,kat,1024839,title,Ich-piersi-graja-glowna-role-w-programach-rozrywkowych,galeria.html )
[

Natasza szokuje strojem na wizji ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )
[

Cała prawda o Maćku z „Klanu” ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także