Trwa ładowanie...

Rozwiązuj zagadki kryminalne z grupą Ultraviolet. AXN chwali się najnowszym serialem

Stacja AXN opublikowała zwiastun serial "Ultraviolet" Jana Komasy. Na ekranie pojawiają się Magdalena Czerwińska, Sebastian Fabijański, Agata Kulesza, Bartłomiej Topa czy Anna Dereszowska.

Rozwiązuj zagadki kryminalne z grupą Ultraviolet. AXN chwali się najnowszym serialemŹródło: Youtube.com
dqq36ef
dqq36ef

"Ultraviolet" to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Cykl opowiada historię 30-letniej Oli Serafin, która z grupą poznanych w internecie detektywów-amatorów rozwiązuje sprawy kryminalne, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

Osobiste przejścia zmusiły kobietę do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę i szuka pomocy w sieci. Trailer z piosenką zespołu The Dumplings tle możecie obejrzeć poniżej.

W obsadzie znaleźli się: Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Agata Kulesza, Michał Żurawski, Marek Kalita, Bartłomiej Topa, Magdalena Czerwińska, Anna Dereszowska, Bartosz Gelner, Anna Korcz i Patryk Pniewski.

dqq36ef

Scenarzystami "Ultravioletu" są Igor Brejdygant ("Palimpsest", "Paradoks", "Zbrodnia"), Agnieszka Pilaszewska ("Samo życie", "Przepis na życie"), Błażej Dzikowski (cztery części serii "Legendy Polskie"), Filip Kasperaszek ("A Story About Ian", "Nantucket sun") i Paulina Murawska ("Komisarz Alex", "Być jak Kazimierz Deyna"). Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa ("Miasto 44", "Sala samobójców") i Sławomir Fabicki ("Miłość", "Zbrodnia 2"). W realizację zaangażowani są także twórcy amerykańscy - producentami wykonawczymi są Wendy West ("Dexter", "Czarna lista") i Barry Josephson ("Kości", "Zaczarowana", "Bardzo Dziki Zachód"). Premiera "Ultravioletu" odbędzie się 25 października o godz. 22:00 w AXN.

dqq36ef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqq36ef