Trwa ładowanie...
d30faiw

Roztańczona i rozśpiewana komedia romantyczna. Film "Basmati Blues” dostępny na DVD

Miłość można znaleźć nawet w najbardziej niespodziewanym momencie i to na końcu świata, o czym przekonują się bohaterowie komedii romantycznej "Basmati Blues”. Film, w którym główne role zagrali Brie Larson. Donald Sutherland i Scott Bakula jest już dostępny na DVD.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu  "Basmati Blues”
Kadr z filmu "Basmati Blues” (Materiały prasowe)
d30faiw

Błyskotliwa naukowiec dr Linda (Brie Larson) zostaje wysyłana przez swoich przełożonych do Indii, aby sprzedać tam genetycznie zmodyfikowany ryż. Jest przekonana, że jedzie nieść pomoc i wspierać lokalnych rolników. Nie zdaje sobie sprawy, że została wykorzystana przez koncern, która ukrywa przed nią faktyczny powód wyjazdu. Na szczęście bohaterka z pomocą przyjaciół odkryje prawdę i rozpocznie walkę o sprawiedliwość.

"Basmati Blues" - oficjalny zwiastun DVD:

W rolę Lindy wcieliła się Brie Larson, laureatka Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w głośnym dramacie "Pokój”. Udział w filmie "Basmati Blues” wymagał od niej jednak nie tylko talentu aktorskiego, ale również umiejętności muzycznych. - Gram na gitarze od 12 roku życia. Śpiewam, choć tańczę sporadycznie. A przynajmniej tak było do czasu zanim zdecydowałam się na udział w "Basmati Blues” - śmieje się aktorka. - Przyjęłam tę role nie ze względu na to, że chciałam pokazać światu jaką jestem znakomitą piosenkarką czy tancerką. Zrobiłam to, bo ten film niesie ze sobą ważny przekaz i naukę - dodaje aktorka.

Materiały prasowe

Brie Larson jest nie tylko aktorką, ale również piosenkarką i kompozytorką. W 2005 r. wydała swój debiutancki i jak na razie jedyny album "Finally Out of P.E.”, po którego premierze przez kilka lat koncertowała na terenie Stanów Zjednoczonych.

d30faiw

- Mówimy o "Basmati Blues”, że jest to komedia muzyczno-romantyczna. Opowieść o miłości, ale też historia o poznawaniu nowej kultury. Ma wiele wspólnego z "Moulin Rouge”. "Basmati Blues” ma w sobie również tę bollywoodzką energię, ale to klasyczna hollywoodzka produkcja, w której usłyszeć można utwory Pearl Jam, Soundgarden jak również kompozycje typowe dla broadwayowskich scen. Składamy tym filmem hołd musicalom, ale i klasycznym hollywoodzkim komediom romantycznym, takim jak wspólne filmy Katahrine Hepburn i Spencera Tracy’ego - mówi producentka Monique Caulfield.

Materiały prasowe

Do udziału w filmie producenci zaprosili popularnych aktorów. W rolę ojca Lindy wcielił się Scott Bakula, laureat Złotego Globu za rolę w popularnym serialu "Zagubiony w czasie”. Postać przełożonego głównej bohaterki zagrał legendarny aktor i dwukrotny zdobywca Złotego Globu Donald Sutherland, którego ostatnio mogliśmy podziwiać w głośnej serii "Igrzyska śmierci”. W obsadzie nie zabrakło również gwiazd bollywoodzkiego kina: pięknej Lakshmi Manchu oraz znakomitej Suhasini Mulay, aktorki znanej z nominowanego do Oscara filmu "Lagaan: Dawno temu w Indiach”. W postać ukochanego Lindy, przystojnego Rajita wcielił się Utkarsh Ambudkar, urodzony w USA indyjski aktor, któremu popularność przyniosły role w filmie "Pitch Perfect” oraz serialu "Świat według Mindy”.

Więcej na: http://bit.ly/BasmatiBlues_empik

Materiały prasowe

Zobacz co #dziejesiewkulturze:

d30faiw

Podziel się opinią

Share

d30faiw

d30faiw