Trwa ładowanie...

Rozmach TVP. Zajrzeli nawet na półkę z książkami

Relacje na żywo sprzed domu Romana Giertycha, sprzed domu Ryszarda Krauzego, kamery przed kancelarią. TVP Info miało nawet nad domem zatrzymanego Giertycha drona, który pokazał jego majątek z każdej strony.

Zatrzymanie Romana Giertycha. TVP Info pokazało jego dom nawet z lotu ptakaZatrzymanie Romana Giertycha. TVP Info pokazało jego dom nawet z lotu ptakaŹródło: East News
d3t7ira
d3t7ira

Roman Giertych został zatrzymany przez CBA. W rozmowie z Wirtualną Polską córka byłego lidera Ligi Polskich Rodzin - Maria Giertych - mówi, że to sprawa polityczna: - Trwają przeszukania w naszym domu, jest tu kilkunastu funkcjonariuszy CBA. Mój tata jest osobą zatrzymaną, chodzi o działanie na szkodę spółek handlowych. Zatrzymano go przed budynkiem sądu i przewieziono do domu. Sprawa ma charakter zemsty - opowiada.

W niecałe dwie godziny od zatrzymania kamery TVP Info obstawiły wszystkie lokacje - dom Giertychów w Józefowie pod Warszawą, jego kancelarię, a także dom Ryszarda Krauzego, który też został zatrzymany w czwartek 15 października.

Zobacz: Roman Giertych zatrzymany przez CBA. "Kaczyński nie upilnował Ziobry"

Na antenie pokazano nie tylko fasady domów. Jeśli chodzi o dom rodziny Giertychów, to kamery były przed willą.

Giertych TVP
Źródło: TVP

A także nad nią. Z drona pokazano taki obraz, jak na poniższym screenie. Niejedno ogłoszenie o sprzedaż domu nie ma takiej prezentacji jak to, co udało się zrobić TVP Info. Tylko czy to dom w Warszawie, spod którego prowadzono relację na żywo, czy może włoska willa, którą posiada adwokat? Tym bardziej ciekawi, że TVP Info już w dwie godziny po zatrzymaniu prawnika miało tam drona.

Giertych

Tymczasem w Gdyni, pod posiadłością Ryszarda Krauzego, działo się nieco więcej. Przez okna willi można było obserwować wykonujących swoje obowiązki funkcjonariuszy CBA, co uchwyciły kamery. Ba, zajrzały nawet na półkę z książkami.

Giertych TVP
Źródło: TVP

Sprawa niewątpliwie jest poważna i będzie o niej głośno w najbliższych dniach. Pierwsze pojawią się doniesienia o wynikach przeszukania domów bohaterów afery. Natomiast dzięki TVP Info możecie "przeszukać" zbiór książek jednego z panów.

d3t7ira
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t7ira