Trwa ładowanie...
d26f2i7

Rozmach TVP. Zajrzeli nawet na półkę z książkami

Relacje na żywo sprzed domu Romana Giertycha, sprzed domu Ryszarda Krauzego, kamery przed kancelarią. TVP Info miało nawet nad domem zatrzymanego Giertycha drona, który pokazał jego majątek z każdej strony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymanie Romana Giertycha. TVP Info pokazało jego dom nawet z lotu ptaka
Zatrzymanie Romana Giertycha. TVP Info pokazało jego dom nawet z lotu ptaka (East News)
d26f2i7

Roman Giertych został zatrzymany przez CBA. W rozmowie z Wirtualną Polską córka byłego lidera Ligi Polskich Rodzin - Maria Giertych - mówi, że to sprawa polityczna: - Trwają przeszukania w naszym domu, jest tu kilkunastu funkcjonariuszy CBA. Mój tata jest osobą zatrzymaną, chodzi o działanie na szkodę spółek handlowych. Zatrzymano go przed budynkiem sądu i przewieziono do domu. Sprawa ma charakter zemsty - opowiada.

Jak podaje TVN24, Giertych zemdlał podczas przeszukania. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia.

W niecałe dwie godziny od zatrzymania kamery TVP Info obstawiły wszystkie lokacje - dom Giertychów w Józefowie pod Warszawą, jego kancelarię, a także dom Ryszarda Krauzego, który też został zatrzymany w czwartek 15 października.

d26f2i7

Zobacz: Roman Giertych zatrzymany przez CBA. "Kaczyński nie upilnował Ziobry"

Na antenie pokazano nie tylko fasady domów. Jeśli chodzi o dom rodziny Giertychów, to kamery były przed willą.

  TVP
(TVP)

A także nad nią. Z drona pokazano taki obraz, jak na poniższym screenie. Niejedno ogłoszenie o sprzedaż domu nie ma takiej prezentacji jak to, co udało się zrobić TVP Info. Tylko czy to dom w Warszawie, spod którego prowadzono relację na żywo, czy może włoska willa, którą posiada adwokat? Tym bardziej ciekawi, że TVP Info już w dwie godziny po zatrzymaniu prawnika miało tam drona.

Tymczasem w Gdyni, pod posiadłością Ryszarda Krauzego, działo się nieco więcej. Przez okna willi można było obserwować wykonujących swoje obowiązki funkcjonariuszy CBA, co uchwyciły kamery. Ba, zajrzały nawet na półkę z książkami.

  TVP
(TVP)

Sprawa niewątpliwie jest poważna i będzie o niej głośno w najbliższych dniach. Pierwsze pojawią się doniesienia o wynikach przeszukania domów bohaterów afery. Natomiast dzięki TVP Info możecie "przeszukać" zbiór książek jednego z panów.

d26f2i7

Podziel się opinią

Share
d26f2i7
d26f2i7