Trwa ładowanie...
d3uo2lm

Rozenek promuje książkę o perfekcyjnym ślubie. Mołek zadała jej niewygodne pytanie

Małgorzata Rozenek była gościem w "Dzień Dobry TVN" w miniony weekend. Gwiazda promowała tam najnowszą książkę "Perfekcyjny ślub".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek (Facebook.com)
d3uo2lm

Po piątkowym balu TVN, organizowanym z okazji 20-lecia stacji, Małgorzata Rozenek musiała w sobotni poranek stawić się w "DDTVN". Powód jest bardzo ważny dla prezenterki, ponieważ już 11 października do księgarń trafi jej najnowsza książka. Gwiazda radzi w niej na co zwrócić uwagę przygotowując ślub, jakich błędów nie popełniać, a także co i kiedy zarezerwować. Pojawiają się też w niej niepublikowane dotąd zdjęcia z jej własnego ślubu.

Magda Mołek postanowiła spytać Małgorzatę Rozenek, o to czy rzeczywiście aż tak dużo par w dzisiejszych czasach decyduje się na ślub. Rozenek szczerze odpowiedziała:

- Polacy coraz mniej i coraz rzadziej biorą ślub, natomiast coraz częściej się rozwodzimy.

d3uo2lm

Dziennikarka okrężną drogą zadała kolejne, dość niewygodne, pytanie:

- Marcin, dlaczego nie zapytasz Małgosi, czy następna książka w takim razie będzie o tym, jak zaplanować rozwód? Aby wejść w tendencje rynkowe.

Prezenterka odpowiedziała spokojnie i podeszła do tematu z humorem. Wiele jednak zdradzały jej miny, z których można było wywnioskować, że nie jest zadowolona. Warto przypomnieć, że gwiazda rozwodziła się już dwukrotnie, wiec zapewne i w tym temacie ma wiele do powiedzenia.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek martwi się: "Czuję się coraz mniejsza w moim domu pełnym facetów"

d3uo2lm

Podziel się opinią

Share
d3uo2lm
d3uo2lm