Trwa ładowanie...
10-09-2014 09:38

Rozenek: Ewa Chodakowska jest królową polskiego fitnessu, nie zamierzam się z nią ścigać

Rozenek: Ewa Chodakowska jest królową polskiego fitnessu, nie zamierzam się z nią ścigaćŹródło: newseria
d288g8t
d288g8t

Rozenek zapewnia jednak, że jej kalendarz będzie miał zupełnie inny charakter niż poradniki Ewy Chodakowskiej, którą nazywa królową polskiego fitnessu.

Małgorzata Rozenek jest autorką dwóch książek: "Perfekcyjna pani domu. Poradnik" oraz "Perfekcyjny ogród. Poradnik". W listopadzie ukaże się kolejna publikacja jej autorstwa zatytułowana "Perfekcyjny rok z Małgorzatą Rozenek".

d288g8t

- Te trzy książki razem tworzą pełne kompendium wiedzy o prowadzeniu domu. Pierwsza książka dzieliła dom na pomieszczenia i nakreślała, co należałoby zrobić w każdym pomieszczeniu. Druga książka dotyczyła ogrodu, balkonu, tarasu, czyli tego naturalnego przedłużenia domu, o którym bardzo często zapominamy. A trzecia jest kalendarzem - mówi agencji Newseria Lifestyle Małgorzata Rozenek.

W kalendarzu znajdą się porady na każdy z dwunastu miesięcy roku. Będą to rady ściśle związane z konkretną porą roku i towarzyszącym jej wydarzeniom. Małgorzata Rozenek podpowie, jak w listopadzie przygotować dynię na Halloween, jak udekorować dom na święta Bożego Narodzenia, jak przygotować przyjęcie z okazji pierwszej komunii dziecka oraz kiedy zabrać się za dietę i ćwiczenia, by zdążyć przed sezonem bikini.

- Jest rozdział o wyglądzie, dlatego że każdy z miesięcy jest podzielony na trzy etapy, co trzeba zrobić dla domu, co trzeba zrobić dla rodziny i co można zrobić dla siebie. W kwietniu i maju pojawią się porady dotyczące ćwiczeń, zdrowego odżywiania, przepisy. Ale nie tylko, to jest jeden z licznych elementów, które się składa na ten kalendarz - mówi Małgorzata Rozenek.

Kalendarz z poradami dotyczącymi zdrowego odżywiania i propozycjami ćwiczeń rok temu wydała Ewa Chodakowska. Małgorzata Rozenek zapewnia, że jej publikacja będzie miała inny charakter, a ona sama nie zamierza rywalizować z najsłynniejszą polską trenerką na polu fitnessu i zdrowego stylu życia.

d288g8t

- Niezwykle cenię Ewę Chodakowską, zresztą tak samo, jak cenię każdego, kto posiada ogromną wiedzę z dziedziny, którą się zajmuje. Ewa jest niekwestionowaną królową polskiego fitnessu i dbania o siebie. Absolutnie do głowy by mi nawet nie przyszło próbować się z nią ścigać w tej dziedzinie - deklaruje Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od wiosny 2012 roku pełni rolę gospodyni reality show emitowanego przez stację TVN "Perfekcyjna pani domu". Rozenek udziela w nim rad dotyczących prowadzenia domu. W 2013 roku zdobyła nagrodę Plejada Top Ten w kategorii debiut roku.

d288g8t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d288g8t