Trwa ładowanie...

Rowan Atkinson Doktorem Who? To się dopiero nazywa rarytas dla fanów

To się nazywa zrobić niespodziankę! Wszyscy, którzy są fanami zmagań Rowana Atkinsona jako tajnego agenta czy detektywa, mają powód do radości, bo znów mogą go zobaczyć w słynnym odcinku "Doktora Who".

Share
Rowan Atkinson Doktorem Who? To się dopiero nazywa rarytas dla fanów
Źródło: youtube.com
d13ed4t

Wyjątkowy emisja miała związek z Red Nose Day. To akcja charytatywna, której celem jest zbieranie funduszy na pomoc biednym dzieciom. Angażują się w nią co roku miliony Brytyjczyków, zachęcanych przez telewizję BBC, emitującą świetne skecze w ramach Comic Relief. Równie chętnie biorą w niej udział największe brytyjskie gwiazdy.

Co prawda w tym roku główną atrakcją była reaktywacja kultowej komedii romantycznej "Love, Actually". W krótkim telewizyjnym sequelu, "Red Nose Day, Actually", ku uciesze widzów, pojawiły się niemal wszystkie gwiazdy filmu, m.in. Hugh Grant, Andrew Lincoln i Keira Knightley. To jednak nie wszystko. Brytyjczycy mieli jeszcze jeden powód do radości.

d13ed4t

BBC w tym roku zrobiło widzom jeszcze jeden wyjątkowy prezent. Stacja wyemitowała specjalny odcinek "Doktora Who", w którym w głównego bohatera wcielił się nie kto inny, a sam Rowan Atkinson, czyli niezapomniany Jaś Fasola. Słynny już odcinek zrealizowano w 1999 roku, a u boku Atkinsona wystąpili m.in. Hugh Grant, Jim Broadbent, Richard E. Grant, a nawet Joanna Lumley. W towarzyszkę Doktora Who wciela się Julia Sawalha, zaś Jonathan Pryce gra postać zwaną Mistrzem. Co ciekawe, odcinek napisał Steven Moffat, później odpowiedzialny za regularne odcinki "Doktora Who". Widzowie więc mogli nie tylko przypomnieć sobie zabawny epizod "The Curse of Fatal Death" , ale też oglądać go, kiedy tylko chcą. Stacja udostępniła go na YouTube.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d13ed4t

Podziel się opinią

Share
d13ed4t
d13ed4t