Roszady w TVP. Agnieszka Oszczyk przeszła do "Panoramy"

Agnieszka Oszczyk została twarzą "Panoramy"
Agnieszka Oszczyk została twarzą "Panoramy"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. MOS

26.09.2022 09:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z nadejściem nowego prezesa Telewizji Polskiej zaszły zmiany również na antenie. W głównym serwisie informacyjnym TVP1 "Wiadomości" zadebiutuje Marta Kielczyk. Z kolei jej miejsce w "Panoramie" zajmie Agnieszka Oszczyk.

Agnieszka Oszczyk do niedawna była współprowadzącą programu TVP Info "W kontrze" wraz z Jarosławem Jakimowiczem. Kilka tygodni temu nagle jej miejsce zajęła Anna Popek. Jak informuje "Press", dla dziennikarki otworzyły się nowe możliwości rozwoju zawodowego.

We wtorek 27 września Oszczyk ma zadebiutować w roli prowadzącej głównego wydania "Panoramy" w TVP2. Tym samym zastąpi Martę Kielczyk, która dołączyła do zespołu "Wiadomości". Jej debiut na antenie TVP1 zobaczymy 1 października.

Agnieszka Oszczyk jest związana z Telewizją Polską od 2004 r. Zaczynała w TVP3 Gdańsk. Od kilku lat prowadzi serwisy informacyjne TVP Info, a także poranne i popołudniowe wydania "Wiadomości". W tym roku u boku Tomasza Kammela poprowadziła jeden z koncertów na festiwalu w Opolu.

Przypomnijmy, że na początku września z funkcją prezesa TVP nagle pożegnał się Jacek Kurski. Nowy szef stacji Mateusz Matyszkowicz od razu wprowadził swoje porządki. Z pracą na dyrektorskich stanowiskach pożegnało się kilku ulubieńców Kurskiego.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także