Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": znamy uczestników nowego sezonu

Program "Rolnik szuka żony" powraca we wrześniu. Poznaliśmy uczestników nowej edycji.

Share
"Rolnik szuka żony": znamy uczestników nowego sezonu
Źródło: AKPA
d3ixjr9

Premiera 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" już 8 września. Produkcja powoli odkrywa karty. Do sieci trafiło wideo, w którym poznajemy nowych uczestników programu. We wrześniowych odcinkach swoich wymarzonych partnerek szukać będą Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir.

28-letni Adrian przez jakiś czas pracował jako geodeta. Jego pasją jest fotografowanie. Ale pieniądze zarabia ciężką pracą w gospodarstwie (woj. małopolskie). Mężczyzna zajmuje się uprawą kwiatów. Ma własny dom i szklarnie.

d3ixjr9

Seweryn ma 28 lat i nie narzeka na brak pracy. Działa w 70-hetarowym gospodarstwie (woj. wielkopolskie), prowadzi agroturystykę. Wszystko funkcjonuje na tyle dobrze, że mężczyźnie niczego, pod względem finansowym, nie brakuje. Rolnik jakiś czas temu stracił rodziców, więc i o duży dom, w którym mieszka, i o ten, który wynajmuje, musi zadbać sam. Robi to z radością i nadzieją, że wkrótce puste pokoje zapełnią się dziećmi.

46-letni Waldemar to człowiek-orkiestra. Jest rolnikiem, gra w kościele na organach, a po pracy w gospodarstwie działa jako lokalny agent ubezpieczeniowy. Na dodatek jest też ojcem dorastających dzieci, które po rozwodzie rodziców zdecydowały, że zamieszkają z tatą. Waldek ma 20-hektarowe gospodarstwo, a na jego majątek składa się też sporo nowoczesnych maszyn rolniczych.

ZOBACZ WIDEO: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Jakub ma 42 lata, ma ogromne, nowoczesne gospodarstwo (woj. wielkopolskie), którym nie zajmuje się sam. Prowadzi je z ojcem. Mężczyzna ma duży dom i sporo zabudowań. Hoduje zwierzęta, co nie wydaje się dochodowe, jest jednak zupełnie inaczej. Sam o sobie mówi, że jest Kulczykiem albo Czarneckim programu. Jednak Jakub podkreśla, że nie chce, by majątek był dla jego partnerki najważniejszy.

d3ixjr9

Sławomir ma 34 lata i jest rolnikiem, ale i strażakiem. Hoduje bydło, jednak jego pasją są pszczoły. Na rozległym terenie gospodarstwa Sławka znajdzie się miejsce na wszystko. Jednak uczestnik programu nie mieszka w dużym domu sam, a z rodzicami. To dla wielu potencjalnych kandydatek na żonę może być problemem.

"Rolnik szuka żony" od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Świadczy o tym chociażby fakt, że wraz z jesienną ramówką w TVP rusza szósta już edycja. A widzowie nie mogą doczekać się miłosnych perypetii.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3ixjr9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ixjr9
d3ixjr9