Trwa ładowanie...
d43cqup

"Rolnik szuka żony": znamy uczestników nowego sezonu

Program "Rolnik szuka żony" powraca we wrześniu. Poznaliśmy uczestników nowej edycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska ponownie poprowadzi program "Rolnik szuka żony"
Marta Manowska ponownie poprowadzi program "Rolnik szuka żony" (AKPA)
d43cqup

Premiera 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" już 8 września. Produkcja powoli odkrywa karty. Do sieci trafiło wideo, w którym poznajemy nowych uczestników programu. We wrześniowych odcinkach swoich wymarzonych partnerek szukać będą Adrian, Seweryn, Waldemar, Jakub i Sławomir.

28-letni Adrian przez jakiś czas pracował jako geodeta. Jego pasją jest fotografowanie. Ale pieniądze zarabia ciężką pracą w gospodarstwie (woj. małopolskie). Mężczyzna zajmuje się uprawą kwiatów. Ma własny dom i szklarnie.

d43cqup

Seweryn ma 28 lat i nie narzeka na brak pracy. Działa w 70-hetarowym gospodarstwie (woj. wielkopolskie), prowadzi agroturystykę. Wszystko funkcjonuje na tyle dobrze, że mężczyźnie niczego, pod względem finansowym, nie brakuje. Rolnik jakiś czas temu stracił rodziców, więc i o duży dom, w którym mieszka, i o ten, który wynajmuje, musi zadbać sam. Robi to z radością i nadzieją, że wkrótce puste pokoje zapełnią się dziećmi.

46-letni Waldemar to człowiek-orkiestra. Jest rolnikiem, gra w kościele na organach, a po pracy w gospodarstwie działa jako lokalny agent ubezpieczeniowy. Na dodatek jest też ojcem dorastających dzieci, które po rozwodzie rodziców zdecydowały, że zamieszkają z tatą. Waldek ma 20-hektarowe gospodarstwo, a na jego majątek składa się też sporo nowoczesnych maszyn rolniczych.

ZOBACZ WIDEO: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Jakub ma 42 lata, ma ogromne, nowoczesne gospodarstwo (woj. wielkopolskie), którym nie zajmuje się sam. Prowadzi je z ojcem. Mężczyzna ma duży dom i sporo zabudowań. Hoduje zwierzęta, co nie wydaje się dochodowe, jest jednak zupełnie inaczej. Sam o sobie mówi, że jest Kulczykiem albo Czarneckim programu. Jednak Jakub podkreśla, że nie chce, by majątek był dla jego partnerki najważniejszy.

d43cqup

Sławomir ma 34 lata i jest rolnikiem, ale i strażakiem. Hoduje bydło, jednak jego pasją są pszczoły. Na rozległym terenie gospodarstwa Sławka znajdzie się miejsce na wszystko. Jednak uczestnik programu nie mieszka w dużym domu sam, a z rodzicami. To dla wielu potencjalnych kandydatek na żonę może być problemem.

"Rolnik szuka żony" od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Świadczy o tym chociażby fakt, że wraz z jesienną ramówką w TVP rusza szósta już edycja. A widzowie nie mogą doczekać się miłosnych perypetii.

d43cqup

Podziel się opinią

Share
d43cqup
d43cqup