Trwa ładowanie...
Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Wzruszająca historia jednej z par

Co u bohaterów ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"? Dwóch bohaterów programu pokazało nowe partnerki, poznane już po zakończeniu show TVP.

Share
"Rolnik szuka żony". Wzruszająca historia jednej z par
Źródło: Facebook.com
d4fmqdp

To była 6. edycja "Rolnik szuka żony", która zakończyła się kilkoma sukcesami i jedną sporą awanturą. Najbardziej widzów może cieszyć związek Ilony i Adriana, a także Ani i Jakuba. Pojawili się w świątecznym odcinku i nie szczędzili sobie uczuć.

Zobacz: Paulina z "Rolnika" ma nowego ukochanego

Ilona i Adrian nie od razu przypadli sobie do gustu w programie, ale finalnie stworzyli ciekawą i kochającą się parę. "Adrian jest kochany, przytulaśny" - komentowała Ilona. On z kolei przyznał, że kocha ją za to, że zawsze może na nią liczyć. Spędzają ze sobą każdą możliwą chwilę, choć nie mieszkają jeszcze razem.

d4fmqdp

- Nie żałuję udziału w programie. Można powiedzieć, że z Iloną wygraliśmy w tym programie siebie. Myślę, że można nazwać to miłością - powiedział Adrian.

Wyjątkowo potoczyły się też losy Ani i Kuby. Oboje byli długo samotni. Ania przyznała, że to pierwsze święta od dawna, podczas których nie będzie samotna. Kuba z kolei przyznał, że w te święta będzie musiał spełnić się w nowej roli - roli taty.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Ania podczas oglądania materiału o jej związku z Kubą i jego relacji z jej synem, miała łzy w oczach. Widać, że panowie świetnie się dogadują, co bardzo wzruszyło wszystkich w trakcie programu. - Można tak powiedzieć, że jesteśmy rodziną - podsumował Kuba. Halo, czy to łzy, czy tylko wiatr mocniej wieje w oczy??

d4fmqdp

W świątecznym programie Seweryn pojawił się z Magdą, z którą związał się po programie. - Jestem w końcu bardzo szczęśliwy - skomentował rolnik. Poznali się... w sklepie. Magda mieszka we wsi niedaleko niego. Seweryn wyznał, że dopiero po programie miał odwagę do niej zagadać.

Co najciekawsze, Seweryn zamieszkał już z Magdą. To ładny finał jego burzliwej historii. Bo trzeba przypomnieć, że udział w programie nie przyniósł Sewerynowi miłości. Jego związek z Marleną skończył się skandaliczną awanturą, podczas której padały ostre wyzwiska.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Niedobrze było też u Sławka, który nie znalazł miłości w show. Jednak po ostatnich odcinkach do Sławka zgłosiła się Ewelina, która chciała go bardzo poznać. Jak to powiedziała Manowska, los pisze niespodziewane scenariusze. Ewelina i Sławek są dziś w sobie zakochani po uszy.

d4fmqdp

Podziel się opinią

Share
d4fmqdp
d4fmqdp