Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony: Wrzucili wspólne zdjęcie. "A Jessika gdzie?"

Kolejna edycja "Rolnika" przechodzi do historii. Na Instagramie programu pojawiło się wspólne zdjęcie bohaterów. Internauci od razu zauważyli, że nie ma na nim ich ulubienicy.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jessika to gwiazda piątej edycji.
Jessika to gwiazda piątej edycji.Źródło: Facebook.com
d2xue03

W tej edycji nie brakowało emocji. Miłość, skandale, łzy i stosy niedopowiedzeń. Wszystko to, z czym każdy człowiek mierzy się w życiu. Niestety, ku niezadowoleniu widzów, piąta edycja dobiegła końca. "Co tu robić za tydzień o tej porze?" - martwią się fani.

Rolnicy zgłosili się do programu, żeby znaleźć miłość swojego życia. Do szczęścia brakowało im tylko... wymarzonej żony. Jedni są na dobrej drodze by te marzenia spełnić, drudzy muszą szukać dalej.

Na Instagramie w związku z finałem opublikowano wspólne zdjęcie uczestników piątej edycji "Rolnika". Internauci od razu zauważyli, że brakuje na nim Jessiki. Kobieta została okrzyknięta największą gwiazdą piątej edycji show TVP. Doszło do sytuacji, w której niektórzy nie wyobrażali sobie programu bez niej. "Jest moją faworytką. Mam nadzieję, że szybko nie odpadnie, bo wtedy oglądanie nie będzie miało sensu" - pojawiały się komentarze w sieci.

"Bez Jessiki?", "Jessika chyba zdjęcie robiła", "A Jessika gdzie? Nie ma jej na tym zdjęciu" - pisali spostrzegawczy i niepocieszeni internauci.

d2xue03

Jak myślicie, gdzie jest Jessika?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xue03

Podziel się opinią

Share
d2xue03
d2xue03