"Rolnik szuka żony: Wrzucili wspólne zdjęcie. "A Jessika gdzie?"

"Rolnik szuka żony: Wrzucili wspólne zdjęcie. "A Jessika gdzie?"
Źródło zdjęć: © Facebook.com

03.12.2018 09:49, aktual.: 03.12.2018 10:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolejna edycja "Rolnika" przechodzi do historii. Na Instagramie programu pojawiło się wspólne zdjęcie bohaterów. Internauci od razu zauważyli, że nie ma na nim ich ulubienicy.

W tej edycji nie brakowało emocji. Miłość, skandale, łzy i stosy niedopowiedzeń. Wszystko to, z czym każdy człowiek mierzy się w życiu. Niestety, ku niezadowoleniu widzów, piąta edycja dobiegła końca. "Co tu robić za tydzień o tej porze?" - martwią się fani.

Rolnicy zgłosili się do programu, żeby znaleźć miłość swojego życia. Do szczęścia brakowało im tylko... wymarzonej żony. Jedni są na dobrej drodze by te marzenia spełnić, drudzy muszą szukać dalej.

Na Instagramie w związku z finałem opublikowano wspólne zdjęcie uczestników piątej edycji "Rolnika". Internauci od razu zauważyli, że brakuje na nim Jessiki. Kobieta została okrzyknięta największą gwiazdą piątej edycji show TVP. Doszło do sytuacji, w której niektórzy nie wyobrażali sobie programu bez niej. "Jest moją faworytką. Mam nadzieję, że szybko nie odpadnie, bo wtedy oglądanie nie będzie miało sensu" - pojawiały się komentarze w sieci.

"Bez Jessiki?", "Jessika chyba zdjęcie robiła", "A Jessika gdzie? Nie ma jej na tym zdjęciu" - pisali spostrzegawczy i niepocieszeni internauci.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także