"Rolnik szuka żony": widzowie rozczarowani świątecznym odcinkiem. Powiało nudą

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" znudził widzów
Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" znudził widzów
Źródło zdjęć: © kadr z programu

27.12.2021 08:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak nudnego odcinka "Rolnik szuka żony" już dawno nie było. Niektórzy przez godzinę walczyli sami ze sobą, by nie zasnąć przed telewizorem. Fani grzmią i narzekają na to, co w świątecznym wydaniu zaserwowała im TVP1.

TVP1 tradycyjnie w okresie świąt Bożego Narodzenia emituje specjalny odcinek "Rolnik szuka żony", z którego dowiadujemy się, co słychać i jak wygląda życie par, których miłość narodziła się w poprzednich edycjach. Nie inaczej było i w tym roku. 27 grudnia wieczorem znów zasiedliśmy przed telewizorami z nadzieją na nowe, ciekawe historie. Zamiast jednak zaskakujących informacji o zaręczynach, ślubach i ciążach (tak jak to miało miejsce w poprzednich latach) doczekaliśmy się opowiastek, które wszyscy wierni fani znają już na pamięć.

Małgosia i Paweł oraz Robert i Agnieszka znów, na prośbę prowadzącej Marty Manowskiej, wspominali swoje początki w programie. Wpatrzeni w siebie Kamil i Asia niezmiennie opowiadali o swojej wielkiej miłości, a nowożeńcy Krzysztof i Bogusia rozprawiali na temat swojego ślubu, o którym już wszyscy zdołali dawno zapomnieć. Nic zatem dziwnego, że nawet najwytrwalsi fani mieli problem, by dotrwać do końca odcinka.

"Szkoda było czasu na ten odcinek, flaki z olejem", "Odcinek do bani", "Usnęłam, dobranoc", "Liczyłam na fajniejszy odcinek. Nic ciekawego w tym nie było", "Najgorszy odcinek, jaki nakręciliście", "Nudny odcinek, czekałam na coś wow, a tu nic ciekawego, dużo skrojony odcinek, starzy rolnicy, po co komu to oglądać, dać tylko nowych rolników, którzy występowali w ostatniej edycji" - pisali niezadowoleni widzowie na facebookowym profilu programu.

A jak wam się podobało?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także