"Rolnik szuka żony". Widzowie mogą odetchnąć z ulgą. TVP wyemituje zerowy odcinek. Wiemy, kiedy!

Klaudia i Valentyn poznali się w programie "Rolnik szuka żony"
Klaudia i Valentyn poznali się w programie "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec

14.03.2023 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wokół najnowszej, 10. już edycji "Rolnik szuka żony" robiło się już dziwnie nerwowo. Ale to już potwierdzone: widzowie Jedynki zobaczą swój ulubiony program w tej samej stacji, co zawsze.

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit corocznej jesiennej ramówki. Format może poszczycić się czteromilionową widownią, która w niedzielny wieczór wybiera TVP1. Przypomnijmy, jakie oburzenie za każdym razem wywoływało przenoszenie kolejnych odcinków ze względu na wydarzenia sportowe. Nic dziwnego, że wokół kolejnej edycji też zaczęło robić się nerwowo.

Będzie nowa edycja "Rolnik szuka żony"

Zazwyczaj na koniec odcinka finałowego "Rolnik szuka żony" emitowane jest zaproszenie na casting do kolejnej edycji. Nie tym razem. Milczała TVP, Marta Manowska również, a na profilach programu na próżno było szukać jakiejś informacji na ten temat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tymczasem produkcja prowadziła nabór do kolejnej edycji, promowali go nawet uczestnicy poprzednich sezonów. To zrodziło pytanie, czy "Rolnik szuka żony" będzie emitowany w TVP? Te wątpliwości zostały nareszcie rozwiane. Serwis Wirtualnemedia.pl potwierdził, że stacja podpisała umowę na kolejny sezon programu.

"Rolnik szuka żony". Kiedy zerowy odcinek?

Każda nowa edycja "Rolnik szuka żony" rozpoczyna się od tzw. odcinka zerowego. To odcinek, w którym przedstawiane są "wizytówki" rolników i rolniczek. Krótkie nagrania osób w ich domach, na ich gospodarstwie. Mówią, dlaczego zgłosili się do programu, jakie jest ich doświadczenie, jeśli chodzi o związki i jak wyobrażają sobie życie u boku drugiej osoby. Od tego momentu można wysyłać listy do kandydatów na uczestników. Ci, którzy otrzymają najwięcej przesyłek, dostaną się do programu. W pierwszym odcinku będą czytać listy i decydować, z kim chcą spotkać się na żywo.

Jak informują Wirtualne Media, odcinek zerowy "Rolnik szuka żony" będzie emitowany w TVP1 w Wielkanocną Niedzielę 9 kwietnia o godzinie 15.55. Tęskniliście?

ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZE SERIALE 2022:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także