"Rolnik szuka żony" TVP. Marta od Sławka z szóstej edycji przeszła metamorfozę. Wygląda jak... uczestniczka "Ślubu"!

Sławek i Marta poznali się w szóstej edycji "Rolnika"
Sławek i Marta poznali się w szóstej edycji "Rolnika"
Źródło zdjęć: © TVP
Basia Żelazko

16.03.2022 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sławek to postawny i spokojny rolnik, który szukał miłości w programie. W finale nie zobaczyliśmy niestety happy endu, pokłócił się ze swoją wybranką Martą. Co po latach u niej słychać?

Sławomir Banasiak ujął widzów swoim opanowaniem i spokojem. Wydawał się rolnikiem, który jest gotowy, by założyć rodzinę i wieść życie na wsi. Na swoje gospodarstwo zaprosił przed laty trzy dziewczyny: każda z nich była ładną brunetką. Ostatecznie wybrał Martę, jednak nic nie wyszło z tej relacji. Dlaczego?

Podczas konfrontacji z dziewczyną w finale programu przyznał, że "iskierka", która między nimi początkowo zaistniała, ostatecznie zgasła. Jednak długo nie był kawalerem. Po zakończeniu zdjęć poznał Ewelinę, z którą się ożenił, nie zapraszając kamer TVP.

Tymczasem Marta początkowo żyła i pracowała na Wyspach, teraz, sądząc po jej instagramowym koncie, już jest w Polsce. Dzisiaj nie wygląda tak jak w programie. Rozjaśniła swoje ładne ciemne włosy. Przez kształt buzi i jasne oczy przypomina dziś... Julię ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Nie sądzicie?

Marta w dniu, w którym poznała Sławka
Marta w dniu, w którym poznała Sławka© TVP
Julia ze "Ślubu"
Julia ze "Ślubu"© Instagram
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także