Trwa ładowanie...
d248041

"Rolnik szuka żony": to z nią związał się Marek? Adam Kraśko zdradził tajemnicę kolegi z programu

Nie tak to miało wyglądać. Adam Kraśko zdradził tajemnicę Marka Walczaka i pokazał światu jego nową ukochaną. Jak wygląda, do niedawna owiana nutką tajemnicy, Ola?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": to z nią związał się Marek? Adam Kraśko zdradził tajemnicę kolegi z programu
(Facebook.com)
d248041

Choć Marek Walczak nie znalazł miłości w 3. edycji programu "Rolnik szuka żony", nie porzucił poszukiwań tej "jednej jedynej". Tuż po zakończeniu show jeszcze raz przejrzał wszystkie listy od kobiet, które przed kamerami chciały z nim nawiązać znajomość. Ostatecznie postanowił skontaktować się z Olą, o której opowiedział później m.in. w "Pytaniu na śniadanie" i na łamach "Rewii".

- Dzieli nas trochę kilometrów, bo Ola mieszka na południu Polski, ale to nie problem. Wiek też nie jest jakimś dramatem. Moim zdaniem, im młodsza dziewczyna, tym lepsza, bo najpierw to ja zaopiekuję się nią jak najlepiej, a potem ona mną. Taka będzie kolej rzeczy. (...) To, co dla innych dziewczyn było utrudnieniem, czyli muchy, gęsi i inne zwierzaki, dla niej nie stanowiły problemu. (...) Nie chcę żyć w pojedynkę. Program jeszcze utwierdził mnie w tym przekonaniu. A jeśli spotkam kobietę, która naprawdę mnie pokocha, to jestem gotów zostać ojcem po raz trzeci. Lubię dzieci - stwierdził bez ogródek.

Mimo że Marek chętnie i często wypowiadał się o nowej ukochanej, unikał pokazywania jej w mediach. Być może nie chciał po raz kolejny wystawić swojego związku na ocenę i krytykę widzów. Znacznie mniej obaw miał za to Adam Kraśko, który bez żadnych skrupułów opublikował zdjęcie pary na swoim profilu na Facebooku. Pod fotką napisał: "Tak sobie jedziemy z Markiem i jego... koleżanką". Jak wam się podoba partnerka Walczaka? Pasują do siebie?

   Facebook.com
(Facebook.com)

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d248041

Zobacz także: Mariusz z "Rolnik szuka żony" został… ekspertem od fitnessu!

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d248041

Podziel się opinią

Share
d248041
d248041