Trwa ładowanie...
28-11-2016 19:18

"Rolnik szuka żony": Szymon ma już nową dziewczynę?

Jeszcze nie opadły emocje po finale trzeciej edycji "Rolnik szuka żony", a już wypływają kolejne rewelacje. Szymon, uczestnik, który miał bardzo restrykcyjne wytyczne wobec kandydatek na antenie TVP zasugerował, że już pojawił się w jego życiu ktoś nowy. Czyżby jego wymagania zmalały?

"Rolnik szuka żony": Szymon ma już nową dziewczynę?Źródło: kadr z programu
d43jzd1
d43jzd1

Zanim widzowie znów zobaczą wszystkich uczestników "Rolnik szuka żony" w świątecznym odcinku, telewizja podrzewa atmosferę i wciąż zaprasza bohaterów dopytując o ich dalsze perypetie. Ostatnio gośćmi "Pytania na śniadanieśniadanie" byli Szymon Łopacki, Monika Jezior, Zbigniew Pyda, Łukasz Siebers i Marek Walczak. Przed kamerami mieli opowiedzieć, czego mogą się spodziewać widzowie po tym wyjątkowym odcinku i to właśnie wypowiedź Szymona wzbudziła największe zainteresowanie. Przypomnijmy, że jego decyzje w programie i to, jak zakończyły się znajomości z jego kandydatkami (a szczególnie zdanie, że ma jeszcze karton listów od innych kandydatek i będzie wciąż przeprowadzał casting) spotkały się z ostrą krytyką wśród widzów.Wiele wskazuje na to, że znalazł już sobie nową wybrankę.

– Ja mogę tylko delikatnie zdradzić, że dla mnie ta edycja bardzo pozytywnie się skończyła, ale o tym szerokie grono dowie się w święta Bożego Narodzenia – powiedział na antenie Szymon Łopacki. Na pytanie Marzeny Rogalskiej odnośnie dużych wymagań wobec potencjalnej partnerki odpowiedział jedynie - Wymagania są wymaganiami, a jak serce zabije, to wszystkie te wymagania odpadają.

Czyżby miał zamiar przedstawić swoją nową wybrankę w show? Co na to widzowie?

d43jzd1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43jzd1