Rozrywka"Rolnik szuka żony": świąteczna sesja przy choince. Małgosia pokazała urocze zdjęcia z Pawłem

"Rolnik szuka żony": świąteczna sesja przy choince. Małgosia pokazała urocze zdjęcia z Pawłem

"Rolnik szuka żony": świąteczna sesja przy choince. Małgosia pokazała urocze zdjęcia z Pawłem
Źródło zdjęć: © AKPA
Urszula Korąkiewicz

25.12.2018 17:42, aktual.: 25.12.2018 18:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka 4. edycji popularnego programu TVP przesłała wraz z mężem bożonarodzeniowe pozdrowienia. - Wesołych świąt życzą Borysewicze - napisała na Instagramie.

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz okazali się wzbudzającą sympatię parą. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy bohaterów 4. edycji show. Rolniczka rozkochała w sobie uczestnika "Rolnik szuka żony" na tyle, że zdecydował się porzucić dotychczasowe życie w Szwecji. Dla Gosi przeprowadził się do Polski. Miłość nie skończyła się na programie. Zakochani raz po raz pojawiali się w telewizji, by opowiedzieć, co zmieniło się w ich życiu po popularnym "Rolniku". I nie będzie przesady w stwierdzeniu, że działo się i dzieje wiele.

Kilka miesięcy temu Małgosia i Paweł ogłosili, że biorą ślub. Informacja ta ucieszyła wszystkich fanów programu. W mediach społecznościowych pojawiały się piękne zdjęcia z uroczystości i nastrojowej sesji ślubnej, a pod fotografiami zaroiło się od licznych gratulacji. Niedługo później para przekazała radosną nowinę, że spodziewa się dziecka. Nie trzeba było długo czekać, by fani programu zasypali młode małżeństwo gratulacjami.

Małżonkowie są aktywni w mediach społecznościowych i postanowili oficjalnie złożyć życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Małgosia opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć przy choince. Są ujęcia, na których posyłają tylko uśmiechy, ale i takie, na których postanowili się powygłupiać i zrobić zabawne miny. Trzeba przyznać, że rolniczka wygląda w zaawansowanej ciąży bardzo promiennie! I jak widać, humory w oczekiwaniu na synka Rysia obojgu dopisują. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć jeszcze więcej rodzinnego szczęścia w nadchodzącym roku!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także