Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": świąteczna sesja przy choince. Małgosia pokazała urocze zdjęcia z Pawłem

Uczestniczka 4. edycji popularnego programu TVP przesłała wraz z mężem bożonarodzeniowe pozdrowienia. - Wesołych świąt życzą Borysewicze - napisała na Instagramie.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Młodzi małżonkowie spodziewają się pierwszego dziecka
Młodzi małżonkowie spodziewają się pierwszego dzieckaŹródło: AKPA
d3309by

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz okazali się wzbudzającą sympatię parą. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy bohaterów 4. edycji show. Rolniczka rozkochała w sobie uczestnika "Rolnik szuka żony" na tyle, że zdecydował się porzucić dotychczasowe życie w Szwecji. Dla Gosi przeprowadził się do Polski. Miłość nie skończyła się na programie. Zakochani raz po raz pojawiali się w telewizji, by opowiedzieć, co zmieniło się w ich życiu po popularnym "Rolniku". I nie będzie przesady w stwierdzeniu, że działo się i dzieje wiele.

Kilka miesięcy temu Małgosia i Paweł ogłosili, że biorą ślub. Informacja ta ucieszyła wszystkich fanów programu. W mediach społecznościowych pojawiały się piękne zdjęcia z uroczystości i nastrojowej sesji ślubnej, a pod fotografiami zaroiło się od licznych gratulacji. Niedługo później para przekazała radosną nowinę, że spodziewa się dziecka. Nie trzeba było długo czekać, by fani programu zasypali młode małżeństwo gratulacjami.

Małżonkowie są aktywni w mediach społecznościowych i postanowili oficjalnie złożyć życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Małgosia opublikowała na swoim profilu na Instagramie kilka zdjęć przy choince. Są ujęcia, na których posyłają tylko uśmiechy, ale i takie, na których postanowili się powygłupiać i zrobić zabawne miny. Trzeba przyznać, że rolniczka wygląda w zaawansowanej ciąży bardzo promiennie! I jak widać, humory w oczekiwaniu na synka Rysia obojgu dopisują. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć jeszcze więcej rodzinnego szczęścia w nadchodzącym roku!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3309by

Podziel się opinią

Share
d3309by
d3309by