Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": ruszyły zdjęcia do 3. serii programu. Premierowe odcinki już w Wielkanoc!

"Rolnik szuka żony": ruszyły zdjęcia do 3. serii programu. Premierowe odcinki już w Wielkanoc!Źródło: AKPA
d48xwxh
d48xwxh

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów programu "Rolnik szuka żony". Telewizyjna Jedynka pokaże pilotażowy odcinek 3. edycji już w Wielkanoc - 27 marca br. o godz. 21:30. To właśnie wtedy widzowie TVP1 poznają kandydatów, a prawdopodobnie także i kandydatki, którzy przed kamerami zdecydowali się walczyć o miłość.

Po emisji tzw. zerowego odcinka producenci będą czekać na korespondencję od osób zainteresowanych bliższym poznaniem któregoś z rolników. O tym, kto spośród uczestników ostatecznie znajdzie się w programie, zdecyduje m.in. liczba nadesłanych listów. Nowych bohaterów popularnego programu poznamy dopiero jesienią. Już teraz trwają jednak intensywne przygotowania do 3. serii "Rolnik szuka żony".

- Zgłoszenia spływają od grudnia i od tego momentu potencjalni uczestnicy są weryfikowani. Jeździmy do nich i oglądamy gospodarstwa, rozmawiamy z nimi. Pierwszą taką transzę spotkań oglądałam. My cały czas szukamy kandydatów na uczestników. Nie tylko spośród tych, którzy wysyłają zgłoszenia. Staramy się zagospodarować wszystkie grupy wiekowe. Poza tym szukamy kobiet i mężczyzn. Powinno być różnorodnie. Coraz więcej fajnych kobiet się zgłasza do programu - powiedziała prowadząca Marta Manowska w rozmowie z Fakt24.pl.

d48xwxh

Jesteście ciekawi, kto tym razem będzie szukał drugiej połówki w hicie TVP1?

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)
(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

Zobacz także: zwiastun 3. edycji "Rolnik szuka żony"

d48xwxh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48xwxh