Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": poznaliśmy kandydatów na bohaterów 7 sezonu!

Aż dwie rolniczki i siedmiu rolników szukają miłości w hitowym programie TVP "Rolnik szuka żony". Po raz pierwszy do programu zgłosili się dwaj bracia. Komu uda się znaleźć prawdziwą miłość? Zobaczcie, kto jej szuka!

"Rolnik szuka żony": poznaliśmy kandydatów na bohaterów 7 sezonu!Źródło: Facebook.com
d2xd3dt

Dawid (29 lat) mieszka z rodzicami na ekologicznym gospodarstwie. Marzy o żonie i dzieciach. "To jest czas najwyższy" - powiedział Marcie Manowskiej. Dawid ma na koncie poważny zawód miłosny. Minęło już kilka lat, a on nadal się nie może otrząsnąć. Może nowa miłość pozwoli mu zapomnieć o przeszłości. Jak jest wymarzona kandydatka Dawida? Wiek nie ma znaczenia, ale musi być katoliczką i... lubić tańczyć!

Joanna (39 lat) ma fermę drobiu. Nie chce już gonić za pracą, szuka związku opartego na zaufaniu. "Jestem spełniona, ale brakuje mi rodziny. Chcę mieć dzieci i męża" - mówiła w swojej wizytówce. Szuka mężczyzny szczerego, uczciwego i silnego. Podobają jej się wysocy panowie, ponieważ sama lubi nosić szpilki. Marzy jej się elegancki brunet, może być kilka lat młodszy lub starszy.

Józef (66 lat) jest wdowcem, który hoduje pszczoły. Jest energicznym, wesołym mężczyzną, któremu brakuje bratniej duszy. Szuka kobiety, która lubi przyrodę i nie boi się pracy. Nie ukrywa, że ważne są dla niego... kobiece kształty. Chciałby, by jego kandydatki były o 10 lat młodsze.

Sławomir (34 lata) prowadzi gospodarstwo wraz z rodzicami. Znajduje czas na swoje pasje, np. jazdę na motocyklu. Brakuje mu drugiej osoby. Szuka kobiety wyrozumiałej i rozumiejącej pracę na gospodarstwie. "Mogę zaoferować kobiecie bezpieczeństwo i wsparcie" - powiedział Sławek. Marzy o ślubie kościelnym, dlatego nie szuka rozwódki.

Maciej (31 lat) poza tym, że jest rolnikiem, kończy właśnie doktorat! Jest pełen pozytywnej energii i ochoty do pracy. Ma na swoim koncie tylko jeden poważny związek. Nie skacze z kwiatka na kwiatek. Szuka mądrej brunetki, która ma dużo swoich pasji. Maciek ceni sobie wartości rodzinne i szuka dziewczyny, która ma taki sam cel.

Paweł (38 lat) prowadzi hodowlę szkockich krów, sam siebie nazywa farmerem a swoją pracę - pasją. Jest gotowy na stałą relację i założenie rodziny. Szuka kobiety spontanicznej, odważnej, lubiącej sport. Paweł sam biega niemal codziennie po okolicznym lesie.

Magdalena (26 lat) łączy pracę na roli z.... kosmetologią. Uprawia ziemniaki i kukurydzę. Lubi jazdę na motocyklu. Magdalena mimo młodego wieku jest już rozwódką, ma za sobą ślub kościelny, który chce unieważnić. Mówi, że już potrafi zaufać drugiej osobie. "Chciałabym oddać całą siebie" - powiedziała.

Piotr (31 lat) i Jakub (26 lat) są braćmi, którzy wspólnie prowadzą gospodarstwo. Obaj zgłosili sie do programu. Piotr szuka kobiety życzliwej i ciepłej, wysportowanej. Liczy na ślub kościelny, dzieci i rodzinę. Jakub jest wesołym, towarzyskim chłopakiem. Szuka szczerej dziewczyny, która jest lojalna i wyrozumiała. "Musi mieć to coś i piękny uśmiech". Deklaruje, że jest gotowy na założenie rodziny.

Teraz kandydatki i kandydaci mogą napisać listy do rolników i rolniczek. Tylko wybrani rolnicy wezmą udział w siódmym sezonie "Rolnik szuka żony". Produkcja ma ruszyć latem, a emisja tej jesieni! Na którego rolnika lub rolniczkę czekacie?

d2xd3dt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xd3dt