Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Paweł pokazał urocze zdjęcie z żoną. Wyjątkowa ciążowa sesja

Paweł i Martyna Szakiewiczowie niecierpliwie oczekują narodzin dziecka. Szczególny moment w życiu postanowili uwiecznić specjalną sesją zdjęciową.

Share
"Rolnik szuka żony": Paweł pokazał urocze zdjęcie z żoną. Wyjątkowa ciążowa sesja
Źródło: Facebook.com
d27duds

Nie da się ukryć, że Paweł Szakiewicz znalazł szczęście dopiero poza programem, u boku ukochanej Martyny. Najpierw był huczny ślub, teraz oczekiwanie na narodziny dziecka. Para jest w stałym kontakcie ze znajomymi i fanami i często dzieli się z nimi co ciekawszymi momentami ze wspólnego życia. Ostatnio ich profile pełne są zdjęć, na których żona rolnika pokazuje coraz większy ciążowy brzuszek. Tuż przed powitaniem na świecie pociechy, postanowili uwiecznić ostatnie chwile tylko we dwójkę.

Na swojej stronie na Facebooku udostępnił wspólne, wyjątkowo urocze zdjęcie. Stylowe wnętrze, oboje w błękicie, uśmiechnięci, objęci, uskrzydleni w przenośni i dosłownie dzięki dekoracji z gwiazdek - patrząc na takie zdjęcie nie sposób się nie uśmiechnąć. Rolnik z kolei opatrzył je pełnym życzliwości komentarzem.

d27duds

- Przed Nami czas na nowe wyzwania. Wszystkim, którzy tak jak my oczekują z niecierpliwością albo już bujają nóżką kolejną noc i dalej nie zdążyli wypić ciepłej kawy życzymy zdrowia, szczęścia, wytrwałości i dystans - napisał Szakiewicz. My z kolei życzymy szczęśliwego rozwiązania i szybkiego powiększenia rodziny!

d27duds

Podziel się opinią

Share
d27duds
d27duds