ycipk-2qtv5e

"Rolnik szuka żony": Paulina przeszła metamorfozę. Pochwaliła się zdjęciem

Paulina wzięła udział w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" z prostego powodu. Chciała znaleźć miłość swojego życia. Plan niestety nie wypalił. Uczestniczka mocno się zawiodła. Dziś chwali się metamorfozą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina z "Rolnik szuka żony": uczestniczka show TVP zapowiedziała duże zmiany w życiu
Paulina z "Rolnik szuka żony": uczestniczka show TVP zapowiedziała duże zmiany w życiu (Facebook.com)
ycipk-2qtv5e

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" odbiła się szerokim echem w mediach. Wszyscy bardzo dobrze pamiętają ostatnią "randkę" Łukasza i Pauliny, kiedy farmer powiedział, że jego serce należy do Agaty, a Paulinie ostatecznie podziękował za udział. Rozpętała się prawdziwa burza. Uczestniczka nie ukrywała tego, że rolnik ją zauroczył i robiła wszystko, by zdobyć jego uwagę.

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony" sukcesem Kurskiego? "Wszystkie stacje zazdroszczą zaangażowania"

ycipk-2qtv5e

Łukasz był krytykowany w mediach społecznościowych. Pisano wprost, że złamał kobiecie serce. Emocje po zakończeniu "Rolnika" już dawno opadły, lecz losy bohaterów wciąż interesują.

Jak się okazuje, Łukasz i Agata żyją w szczęśliwym związku, a Paulina przeszła metamorfozę. "Ostre cięcie. Mówi się, że jak kobieta zmienia fryzurę, to ma zamiar zmienić także swoje życie, a wy drogie kobietki co o tym myślicie? Ja zaczęłam ten rok od zmian, mniejszych i większych... I to dopiero początek" - napisała na Instagramie i opublikowała zdjęcie Metamorfoza jak najbardziej na plus!

Zdaje się, że po programie Paulina nie załamała się, a wręcz przeciwnie. I dobrze!

ycipk-2qtv5e

Jak wam się podoba nowa fryzura Pauliny?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qtv5e

ycipk-2qtv5e
ycipk-2qtv5e