Trwa ładowanie...
d19v795

"Rolnik szuka żony": Paulina przeszła metamorfozę. Pochwaliła się zdjęciem

Paulina wzięła udział w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" z prostego powodu. Chciała znaleźć miłość swojego życia. Plan niestety nie wypalił. Uczestniczka mocno się zawiodła. Dziś chwali się metamorfozą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Paulina z "Rolnik szuka żony": uczestniczka show TVP zapowiedziała duże zmiany w życiu
Paulina z "Rolnik szuka żony": uczestniczka show TVP zapowiedziała duże zmiany w życiu (Facebook.com)
d19v795

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" odbiła się szerokim echem w mediach. Wszyscy bardzo dobrze pamiętają ostatnią "randkę" Łukasza i Pauliny, kiedy farmer powiedział, że jego serce należy do Agaty, a Paulinie ostatecznie podziękował za udział. Rozpętała się prawdziwa burza. Uczestniczka nie ukrywała tego, że rolnik ją zauroczył i robiła wszystko, by zdobyć jego uwagę.

ZOBACZ TAKŻE: "Rolnik szuka żony" sukcesem Kurskiego? "Wszystkie stacje zazdroszczą zaangażowania"

Łukasz był krytykowany w mediach społecznościowych. Pisano wprost, że złamał kobiecie serce. Emocje po zakończeniu "Rolnika" już dawno opadły, lecz losy bohaterów wciąż interesują.

d19v795

Jak się okazuje, Łukasz i Agata żyją w szczęśliwym związku, a Paulina przeszła metamorfozę. "Ostre cięcie. Mówi się, że jak kobieta zmienia fryzurę, to ma zamiar zmienić także swoje życie, a wy drogie kobietki co o tym myślicie? Ja zaczęłam ten rok od zmian, mniejszych i większych... I to dopiero początek" - napisała na Instagramie i opublikowała zdjęcie Metamorfoza jak najbardziej na plus!

Zdaje się, że po programie Paulina nie załamała się, a wręcz przeciwnie. I dobrze!

Jak wam się podoba nowa fryzura Pauliny?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d19v795

Podziel się opinią

Share
d19v795
d19v795