Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Mateusz bawi się z kandydatkami Dawida

Na Instagramie Mateusza z "Rolnik szuka żony" pojawiło się kilka zdjęć z wesołej zabawy. Można się zaskoczyć: widzimy tam innych uczestników i uczestniczki z tej edycji! Jak to możliwe?

Mateusz z "Rolnik szuka żony" koleguje się ze swoimi konkurentami z programuMateusz z "Rolnik szuka żony" koleguje się ze swoimi konkurentami z programu
d25fezo
d25fezo

Mateusz w aktualnej edycji programu "Rolnik szuka żony" był kandydatem Magdy. Chłopak z Trójmiasta budził wiele emocji wśród widzów. Mimo tego, że rozstał się z rolniczką w przyjaznej atmosferze i nie doszło między nimi do konfliktów, wielu widzów uparło się uważać, że Mateusz był w programie tylko dla popularności. A chłopak nawet z niej nie korzysta!

Po ostatnim, dziewiątym odcinku programu opublikował zdjęcia na Instagramie, na których byli pozostali kandydaci Magdy i dwie kandydatki Dawida. Wszyscy ze zdjęć nie występują już w "Rolniku". Gdzie i kiedy zostały wykonane te zdjęcia?

W rozmowie z Wirtualną Polską Mateusz wyjaśnił, że podczas nagrywania odcinka specjalnego w Kazimierzu Dolnym wszyscy byli umieszczeni w tym samym hotelu. Tam mogli się zintegrować i.... zabawić. Nawet jeśli podczas kręcenia odcinków dało się zauważyć rywalizację między panami, teraz widać, że zwyczajnie się kolegują i nie ma między nimi żadnych konfliktów.

d25fezo

- Byliśmy podzieleni na dwa hotele i jest to wielka szkoda, bo przez to nie poznałem Józka, który był w innym hotelu. Z dziewczynami w hotelu piliśmy piwo i jedliśmy kolację. Potem drugie piwo i jakieś drinki, było zabawnie. Po nocy bawiliśmy się w chowanego w hotelu. Drugiego dnia były nagrywki, a ja spałem dwie godziny i miałem mega kaca - powiedział nam.

Teraz wrzucił na Instagram kilka fotek, które są dowodem, że naprawdę dobrze się bawili!

Zdjęcia z instagrama Mateusza
Zdjęcia z instagrama Mateusza
Zdjęcia z instagrama Mateusza
Zdjęcia z instagrama Mateusza
Zdjęcia z instagrama Mateusza
Zdjęcia z instagrama Mateusza

Myślicie, że jakieś uczucie mogło się zrodzić poza kamerami "Rolnika"?

Te pary rozstały się po udziale w "Rolnik szuka żony"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d25fezo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25fezo