Trwa ładowanie...
d3y0ngv

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zrezygnuje z prowadzenia programu TVP1?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zrezygnuje z prowadzenia programu TVP1?
(AKPA)
d3y0ngv

Kariera Marty Manowskiej nabiera tempa. Ostatnio dziennikarka postanowiła bowiem spełnić swoje wielkie marzenie i wystąpić w blasku reflektorów na teatralnych deskach. Gwiazda TVP wciela się w jedną z głównych ról w nowym spektaklu Teatru Capitol - "Hawaje, czyli przygody siostry Jane" w reżyserii Marcina Sławińskiego.

Co ciekawe, Manowska już wcześniej szlifowała swoje aktorskie umiejętności. Talent rozwijała na licznych warsztatach m.in. w PWST Krakowie, Teatrze Starym, Teatrze Roma czy w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Na ekranie mogliśmy ją oglądać np. w "Hotelu 52", ale przede wszystkim w reklamach i teledyskach (m.in. Moniki Kuszyńskiej "Ocaleni" czy Neo Retros "We're Glad That You Came"), w których prezentowała nieco odmienny wizerunek od tego, jaki oglądamy w programie TVP.

- Nie zdziwię się, jeśli z czasem zamieni telewizję na teatr. To zdecydowanie jej żywioł - powiedział jakiś czas temu pracownik Teatru Capitol w rozmowie z jednym z dwutygodników.

d3y0ngv

Ile w tym prawdy? Czy śliczna prezenterka rzeczywiście zrezygnuje z prowadzenia bijącego rekordy oglądalności reality-show "Rolnik szuka żony"?

- Nie ma mnie bez "Rolnika..." i nie ma mnie bez teatru. (...) Uważam, że doba jest na tyle elastyczna, że można wszystko pogodzić. Miałam dwa miesiące, żeby skoncentrować się tylko i wyłącznie na teatrze, a teraz wracam do "Rolnika" i będę to sobie przeplatać - uspokoiła Manowska w rozmowie z superexpress.tv.

Zobacz także: Marta Manowska o "Rolnik szuka żony", ślubach w programie i biseksualnej uczestniczce

d3y0ngv

Podziel się opinią

Share

d3y0ngv

d3y0ngv