Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zrezygnuje z prowadzenia programu TVP1?

Share
"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zrezygnuje z prowadzenia programu TVP1?
Źródło: AKPA
dnn2hy0

Kariera Marty Manowskiej nabiera tempa. Ostatnio dziennikarka postanowiła bowiem spełnić swoje wielkie marzenie i wystąpić w blasku reflektorów na teatralnych deskach. Gwiazda TVP wciela się w jedną z głównych ról w nowym spektaklu Teatru Capitol - "Hawaje, czyli przygody siostry Jane" w reżyserii Marcina Sławińskiego.

Co ciekawe, Manowska już wcześniej szlifowała swoje aktorskie umiejętności. Talent rozwijała na licznych warsztatach m.in. w PWST Krakowie, Teatrze Starym, Teatrze Roma czy w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Na ekranie mogliśmy ją oglądać np. w "Hotelu 52", ale przede wszystkim w reklamach i teledyskach (m.in. Moniki Kuszyńskiej "Ocaleni" czy Neo Retros "We're Glad That You Came"), w których prezentowała nieco odmienny wizerunek od tego, jaki oglądamy w programie TVP.

dnn2hy0

- Nie zdziwię się, jeśli z czasem zamieni telewizję na teatr. To zdecydowanie jej żywioł - powiedział jakiś czas temu pracownik Teatru Capitol w rozmowie z jednym z dwutygodników.

Ile w tym prawdy? Czy śliczna prezenterka rzeczywiście zrezygnuje z prowadzenia bijącego rekordy oglądalności reality-show "Rolnik szuka żony"?

- Nie ma mnie bez "Rolnika..." i nie ma mnie bez teatru. (...) Uważam, że doba jest na tyle elastyczna, że można wszystko pogodzić. Miałam dwa miesiące, żeby skoncentrować się tylko i wyłącznie na teatrze, a teraz wracam do "Rolnika" i będę to sobie przeplatać - uspokoiła Manowska w rozmowie z superexpress.tv.

Zobacz także: Marta Manowska o "Rolnik szuka żony", ślubach w programie i biseksualnej uczestniczce

dnn2hy0

Podziel się opinią

Share
dnn2hy0
dnn2hy0