Trwa ładowanie...
dj81nsl

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zdradziła, kim jest jeden z uczestników 3. edycji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zdradziła, kim jest jeden z uczestników 3. edycji
(AKPA)
dj81nsl

Przypomnijmy, że w premierowym wielkanocnym odcinku 3. edycji "Rolnik szuka żony" zaprezentowało się ośmiu mężczyzn oraz aż dwie kobiety. Widzowie z zapartym tchem przyglądali się historiom rolników, którzy przed kamerami postanowili zawalczyć o miłość.

Po emisji tzw. zerowego odcinka producenci czekali na korespondencję od osób zainteresowanych bliższym poznaniem któregoś z kandydatów. O tym, kto spośród uczestników ostatecznie znajdzie się w programie, zdecydowała m.in. liczba nadesłanych listów. I choć informacja na temat tego, kto zakwalifikował się do dalszego etapu reality-show zostanie ujawniona dopiero jesienią, już teraz możemy zdradzić, kim jest jeden z uczestników. Jak to możliwe?

Wszystko dzięki Marcie Manowskiej, która opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu produkcji. Prezenterka pozuje na nim na tle pasieki. Spostrzegawczy widzowie od razu zorientują się, który kandydat pasjonuje się pszczelarstwem.

 (fot. Instagram)
((fot. Instagram))

Chodzi oczywiście o 57-letniego Zbigniewa, którego do programu zgłosiły nastoletnie dzieci. Pociechom rolnika bardzo zależało na szczęściu ojca, który od pięciu lat jest wdowcem. Farmer z Lubelszczyzny z wykształcenia jest leśnikiem oraz drogowcem, a z zawodu i zamiłowania rolnikiem oraz właśnie pszczelarzem. Obecnie samotnie gospodaruje na 100 hektarach, ale nie ukrywa, że marzy o znalezieniu drugiej połówki i wspólnym życiu na wsi.

dj81nsl

- Chciałbym, żeby zajęła się domem, ponieważ ja słabo się w tym odnajduję. Dobrze by było, żeby polubiła moje dzieci i obdarzyła je troskliwością. Chciałbym, żeby kobieta była zadbana, elegancka, a ja przy niej czułbym się młodszy. Wierzę, że można się zakochać w każdym wieku - podsumował przed kamerami bohater.

Czyżby apel rolnika okazał się skuteczny? Wszystko na to wskazuje.

 (fot. Facebook programu "Rolnik szuka żony")
((fot. Facebook programu "Rolnik szuka żony"))

Zobacz także: Marta Manowska o "Rolnik szuka żony", ślubach w programie i biseksualnej uczestniczce

dj81nsl

Podziel się opinią

Share
dj81nsl
dj81nsl