Rozrywka"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zagra w teatrze

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zagra w teatrze

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zagra w teatrze
Źródło zdjęć: © AKPA

14.03.2016 08:42, aktual.: 22.03.2016 14:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sukces programu "Rolnik szuka żony" nie byłyby możliwy, gdyby zabrakło ciepłej, sympatycznej prowadzącej, która nie tylko wzbudzi zaufanie wśród bohaterów, ale również sympatię widzów. Marta Manowska idealnie odpowiadała temu opisowi i dzięki temu dziś jest ulubienicą publiczności. Zanim jednak urocza prezenterka pojawi się na szklanym ekranie w 3. edycji reality-show o rolnikach, zamierza wykorzystać swoje medialne pięć minut. W jaki sposób?

Kariera ślicznej blondynki nabiera tempa i wszystko wskazuje na to, że fani prowadzącej "Rolnik szuka żony" zobaczą ją wkrótce w zupełnie nowym wcieleniu. Manowska postanowiła bowiem spełnić swoje wielkie marzenie i wystąpić w blasku reflektorów na teatralnych deskach. Okazuje się, że gwiazda TVP zagra jedną z głównych ról (młodą dziennikarkę) w nowym spektaklu Teatru Capitol - "Hawaje, czyli przygody siostry Jane" w reżyserii Marcina Sławińskiego. Premiera przedstawienia zaplanowana jest na koniec kwietnia br.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Manowska już wcześniej szlifowała swoje aktorskie umiejętności. Talent rozwijała na licznych warsztatach m.in. w PWST Krakowie, Teatrze Starym, Teatrze Roma czy w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Na ekranie mogliśmy ją oglądać np. w "Hotelu 52", ale przede wszystkim w reklamach i teledyskach (m.in. Moniki Kuszyńskiej "Ocaleni" czy Neo Retros "We're Glad That You Came"), w których prezentowała nieco odmienny wizerunek od tego, jaki oglądamy w programie TVP.

- Nie zdziwię się, jeśli z czasem zamieni telewizję na teatr. To zdecydowanie jej żywioł - powiedział pracownik Teatru Capitol w rozmowie z jednym z dwutygodników.

Jak myślicie, czy to oznacza, że 3. edycja "Rolnik szuka żony" będzie ostatnią, w której zobaczymy Manowską w roli prowadzącej?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także