Trwa ładowanie...
d49lwom

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska przeszła metamorfozę. Fani komentują

Kobieta zmienną jest. Marta Manowska postanowiła zmienić diametralnie kolor włosów. Niestety, fani mało entuzjastycznie zareagowali na metamorfozę, apelują o powrót do blondu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska ma nową fryzurę
Marta Manowska ma nową fryzurę (East News, Fot: East News)
d49lwom

Marta Manowska jest niewątpliwie jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Na początku swatała rolników, później seniorów. Zawsze uśmiechnięta, ciepła i pozytywnie nastawiona do ludzi. Wielu nie wyobraża sobie "Rolnik szuka żony" bez niej. "Marta zawsze najlepsza" - piszą w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska wspomina Cezarego: "Na pogrzebie nie potrafiliśmy się wzruszyć"

W Wielkanoc wyemitowano specjalny odcinek "Rolnika". Widzowie hitowej produkcji TVP na bieżąco dzielą się emocjami w mediach społecznościowych. Nie brakowało zachwytu nad kawalerami do wzięcia. Niektórzy jednak postanowili skomentować metamorfozę Marty Manowskiej. Jak się okazuje, fani apelują by prezenterka wróciła do blondu.

"Gdzie ten piękny blond. Ten blond , którego nie jedna pozazdrościła!"?, 'W blondzie zdecydowanie wyglądała lepiej ten kolor jej dodaje lat", "Bardzo niekorzystnie..Twarz wygląda zupełnie inaczej" - czytamy. I kiedy większość jasno wyraziła, że zmiana jest niekorzystna, inni napisali: "Ładnemu we wszystkim ładnie".

Myślicie, że Manowska weźmie sobie słowa internautów do serca i wróci do poprzedniej fryzury?

d49lwom

Podziel się opinią

Share
d49lwom
d49lwom