Trwa ładowanie...

Rolnik szuka żony - Mamy zwiastun nowego odcinka. "Serce mocniej mi zabiło. Nie chcieliśmy się puścić"

Fani w końcu doczekali się kolejnej edycji "Rolnik szuka żony". Wszyscy w każdą niedzielę szykują miejsce na kanapie i z wypiekami na polikach obserwują losy bohaterów. W sieci pojawił się zwiastun nowego odcinka. Zobaczcie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rolnik szuka żony - Mamy zwiastun nowego odcinka. "Serce mocniej mi zabiło. Nie chcieliśmy się puścić"Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
dub5j16
dub5j16

Rolnicy zgłaszają się do programu, by znaleźć miłość swojego życia. Najpierw miłosne listy, pierwsze spotkanie a później... czułości. Często też przerywane zawodami i kłótniami. Zupełnie jak w życiu. A to wszystko na oczach telewidzów.

W najbliższym odcinku hitowej produkcji TVP odbędą się pierwsze spotkania. Z tego co można zobaczyć w zwiastunie, będzie naprawdę ciekawie. Nie zabraknie rozczarowań i zbliżeń.

"Serce mocniej mi zabiło. Nie chcieliśmy się puścić" - słyszymy na nagraniu opublikowanym na Facebooku. To dopiero początek, a już robi się gorąco.

dub5j16

Fani "Rolnika" czekają głównie na jedną osobę. "Jessica nadciąga" - czytamy w komentarzach. To kandydatka 24-letniego Krzysztofa, który jest najmłodszym uczestnikiem. I coś czujemy, że to ona zrobi największe show w programie. Pozostaje zatem cierpliwie czekać do przedstawienia wszystkich kandydatek.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dub5j16
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dub5j16