Rolnik szuka żony - Mamy zwiastun nowego odcinka. "Serce mocniej mi zabiło. Nie chcieliśmy się puścić"

Rolnik szuka żony - Mamy zwiastun nowego odcinka. "Serce mocniej mi zabiło. Nie chcieliśmy się puścić"
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Facebook

05.09.2018 15:58, aktual.: 06.09.2018 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani w końcu doczekali się kolejnej edycji "Rolnik szuka żony". Wszyscy w każdą niedzielę szykują miejsce na kanapie i z wypiekami na polikach obserwują losy bohaterów. W sieci pojawił się zwiastun nowego odcinka. Zobaczcie.

Rolnicy zgłaszają się do programu, by znaleźć miłość swojego życia. Najpierw miłosne listy, pierwsze spotkanie a później... czułości. Często też przerywane zawodami i kłótniami. Zupełnie jak w życiu. A to wszystko na oczach telewidzów.

W najbliższym odcinku hitowej produkcji TVP odbędą się pierwsze spotkania. Z tego co można zobaczyć w zwiastunie, będzie naprawdę ciekawie. Nie zabraknie rozczarowań i zbliżeń.

"Serce mocniej mi zabiło. Nie chcieliśmy się puścić" - słyszymy na nagraniu opublikowanym na Facebooku. To dopiero początek, a już robi się gorąco.

Fani "Rolnika" czekają głównie na jedną osobę. "Jessica nadciąga" - czytamy w komentarzach. To kandydatka 24-letniego Krzysztofa, który jest najmłodszym uczestnikiem. I coś czujemy, że to ona zrobi największe show w programie. Pozostaje zatem cierpliwie czekać do przedstawienia wszystkich kandydatek.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także