Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Małgosia ma przepis na udane małżeństwo. Zamieściła romantyczny wpis

Małgosia i Paweł to jedna z najlepiej dobranych par "Rolnik szuka żony". Rolniczka w walentynkowym wpisie w mediach społecznościowych uchyliła rąbka tajemnicy powodzenia ich związku.

Share
"Rolnik szuka żony": Małgosia ma przepis na udane małżeństwo. Zamieściła romantyczny wpis
Źródło: Youtube.com
d1jopoy

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz okazali się wzbudzającą sympatię parą czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Zarówno Małgorzata, jak Paweł zgłosili się do programu, by znaleźć miłość swojego życia. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili ich losy i obserwowali, jak rodzi się między nimi uczucie.

Zobacz także: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

Po zakończeniu programu, czy to w mediach społecznościowych, czy to pojawiając się w telewizji, zakochani raz po raz uchylali rąbka tajemnicy i informowali o zmianach, jakie zachodzą w ich życiu. A działo się naprawdę dużo. Był piękny ślub i huczne wesele, była radosna wiadomość o powiększeniu rodziny, teraz jest odliczanie do narodzin synka. Małgosia i Paweł nie kryją się ze swoim szczęściem.

Aktywna na Instagramie z okazji Walentynek opublikowała zdjęcie z wesela i opatrzyła je romantycznym komentarzem. - Miłości, odrobina miłości, odrobina fochów, kłótni, czasem dogryzania, szczypta zazdrości, mniej cierpliwości bądź więcej, ale zawsze razem w tym wszystkim – napisała w poście.

d1jopoy

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować takiego uczucia i życzyć szczęścia!

d1jopoy

Podziel się opinią

Share
d1jopoy
d1jopoy