RozrywkaRolnik szuka żony - Łukasz złamał serce Paulinie. Zbyszek skomentował skandaliczne zachowanie rolnika

Rolnik szuka żony - Łukasz złamał serce Paulinie. Zbyszek skomentował skandaliczne zachowanie rolnika

Rolnik szuka żony - Łukasz złamał serce Paulinie. Zbyszek skomentował skandaliczne zachowanie rolnika
Źródło zdjęć: © Rolnik szuka żony Facebook/screen | Ronik szuka żony Facebook/screen

15.11.2018 09:33, aktual.: 16.11.2018 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Potajemnie składał obietnice Paulinie, ostatecznie wybrał Agatę. Tej pierwszej powiedział, że jest zawistna i z taką kobietą sobie nie wyobraża życia. Całą sytuację skomentował Zbyszek Kraskowski.

To, jak zachował się Łukasz z "Rolnik szuka żony", wywołało prawdziwa burzę. Na uczestnika show TVP wylały się wiadra hejtu. Do tego stopnia, że produkcja musiała zareagować. Usuwała komentarze, a nawet stworzyła regulamin, który jasno określa zasady kultury komentowania na oficjalnym fanpage'u programu.

Zachowanie rolnika była na tyle absurdalne i chamskie, że ciężko było uwierzyć w to, co pokazano w jednym z odcinków. - Nawet nie chce mi się wracać z tobą jednym samochodem - mówił Łukasz po emocjonalnej rozmowie. Choć minęło już sporo czasu od emisji, echa po tym skandalu nie milkną.

Tym razem sytuację skomentował Zbyszek Kraskowski, który wziął udział w czwartej edycji "Rolnika" i był ulubieńcem widzów. - Niech Łukasz cieszy się, że nie dostał w twarz (...) Ja byłbym szczęśliwy, gdyby trafiła do mojego gospodarstwa - mówi w "Na Żywo".

Nic jednak nie tłumaczy Łukasza. Warto jednak od początku być szczerym i nie kombinować. Kłamstwo i obłuda nigdy nie wychodzą na dobre.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (126)
Zobacz także