Trwa ładowanie...
d3v8q6j

"Rolnik szuka żony": Krystyna i Kuba są parą!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Krystyna i Kuba są parą!
(Facebook)
d3v8q6j

O ile związek Grzegorza i Ani nie był dla nikogo zaskoczeniem (para od pierwszego odcinka miała się ku sobie), to ogromną niespodzianką był finał znajomości Roberta i Agnieszki oraz Rafała i Justyny. Swojego zdziwienia nie kryła nawet prowadząca, Marta Manowska.

- Wszyscy byliśmy w szoku, bo naprawdę nic tego zapowiadało. Ale za wszystkich trzymałam kciuki. Nawet jeden związek w programie to sukces, bo przecież to nie jest reżyserowane. Nigdy nie wiadomo, czy pojawi się miłość, ona zawsze zaskakuje. A tutaj wyklarowały się co najmniej dwa związki i nie wiadomo, czy to już koniec - powiedziała w programie "Świat się kręci".

Czy już wtedy gospodyni "Rolnik szuka żony" wiedziała, że między Krystyną (kandydatką Roberta) oraz Kubą (który walczył o serce Anny) iskrzy? Wszystko na to wskazuje, bowiem tych dwoje już nie ukrywa wzajemnej fascynacji. Od jakiegoś czasu para publikuje na Facebooku wspólne zdjęcia i śmiałe wyznania np. "Wszędzie razem razem... razem...", "Kocham i w tym jest sens istnienia!" czy "Zaraz przybywa do Ciebie Twój jedyny". Spodziewaliście się takiego finału?

 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))
 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))
 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))

Zobacz także: zwiastun finałowego odcinka "Rolnik szuka żony"

d3v8q6j

Podziel się opinią

Share
d3v8q6j
d3v8q6j