"Rolnik szuka żony". Kamil opowiedział o ciąży Joanny. Konieczna była hospitalizacja

Kamil i Joanna udzielili wywiadu
Kamil i Joanna udzielili wywiadu
Źródło zdjęć: © Facebook
Magdalena Sawicka

10.11.2022 11:54, aktual.: 10.11.2022 12:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O ciąży długo nie mówili. Teraz chętnie rozmawiają o swojej nowej roli. W jednym z ostatnich wywiadów Kamil z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" opowiedział o oczekiwaniu na dziecko i pierwszych dniach rodzicielstwa. Nie wszystko układało się idealnie.

"Rolnik szuka żony" to telewizyjna produkcja z niesamowitą skutecznością. Wiele jej uczestników odnalazło drugie połówki i założyło rodziny. Jedną z takich par są Kamil i Joanna z 8. edycji programu. Po zakończeniu emisji show zamieszkali razem, zaręczyli się, a 23 października urodziła się ich córeczka.

Choć para cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, cenią sobie prywatność. Tak było z ciążą Joanny, którą starali się ukryć przed fanami i mediami jak najdłużej.

"To przecież coś ogromnie prywatnego. A jeszcze kiedy okazało się, że Asia musi na siebie szczególnie uważać i niezbędny jest dłuższy pobyt w szpitalu, tym bardziej pragnąłem, by miała całkowity spokój od zainteresowania fanów i mediów - powiedział Kamil w wywiadzie udzielonym "Rewii".

W rozmowie z tygodnikiem rolnik zwierzył się też z tego, jak wygląda podział obowiązków przy opiece nad małym dzieckiem oraz planowanych sakramentach: małżeństwa i chrztu.

"To będą dwie, osobne ceremonie. Na razie nie zdradzę, kiedy zaplanowaliśmy chrzciny, ale ślub, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, odbędzie się w przyszłym roku po wakacjach. Mamy już zarezerwowaną salę weselną, a resztę po kolei będziemy ustalać, aby potem nie oszaleć z natłoku wrażeń" - wyznał Kamil.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także