Trwa ładowanie...
24-01-2017 10:59

"Rolnik szuka żony": Grzegorz Bardowski opublikował zdjęcie syna i podpadł widzom

Na głowę Grzegorza Bardowskiego, który do tej pory uchodził za jednego z najsympatyczniejszych uczestników programu "Rolnik szuka żony", posypały się gromy. Dlaczego?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony": Grzegorz Bardowski opublikował zdjęcie syna i podpadł widzomŹródło: Facebook.com
d1nesrn
d1nesrn

Pod koniec grudnia 2016 roku Anna i Grzegorz Bardowscy zostali rodzicami. Tuż po narodzinach małego Jana świeżo upieczeni rodzice uznali, że chcą chronić jego prywatność. Choć sami chętnie opowiadają o tym, jak wygląda ich życie po programie, zdecydowali, że ich pociecha będzie wychowywana z dala od blasku fleszy. I rzeczywiście, gdy małżonkowie chcieli pochwalić się światu, że Jaś pojawił się na świecie, opublikowali zdjęcie malucha, ukrywając jego twarz. Widzowie natychmiast zasypali małżonków gratulacjami. Fani zachwycali się widokiem szczęśliwej rodziny i sposobem, w jaki rolnik obwieścił radosną nowinę.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Ostatnio Grzegorz udostępnił kolejne zdjęcie z miesięcznym już Janem. Tym razem jednak twarz malucha zakrył swoją fotką z dzieciństwa. Choć część osób doceniło poczucie humoru farmera, to większość widzów uznała taki zabieg za niestosowny i za objaw "gwiazdorzenia" uczestnika show TVP.

- Trochę przesadziłeś z tym zdjęciem. Rozumiem, że chcesz go chronić, nie wstawiaj zdjęć w ogóle. Zresztą Jasiu to nie "książę", żeby go ukrywać przed światem. Księżna Kate pokazała swoje dzieci, a ty co robisz z niego? To nie jest postawa rodzica. Może takie zdjęcie zachowaj w bibliotece i pokaż za 20 lat. Zobaczysz, co ci syn powie - czytamy jeden z komentarzy pod postem.

d1nesrn

- Woda sodowa uderzyła wam już chyba do głowy. Jak można na buzię kłaść dziecku papierzysko i tak gwiazdorzyć, przesadziłeś - grzmiał ktoś inny.

Gdy liczba krytycznych komentarzy zaczęła rosnąć, głos w dyskusji postanowił zabrać sam Grzegorz. Opublikował fragment filmu "Dzień świra" i napisał (zachowano oryginalną pisownię):

- W poniższym filmie odpowiadam, kto ma rację w sporze dotyczącym: po co dodaję takie zdjęcia na swój profil. Po pierwsze, bo moja racja jest najmojsza, a po drugie, bo nikomu przy tym krzywdy nie robi.

Z kim się zgadzacie? Kto ma rację w tym sporze?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Zobacz także: Krystyna z "Rolnik szuka żony": "Z blondynów przerzucilam sie na łysych"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1nesrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nesrn