Trwa ładowanie...
d4lohck

"Rolnik szuka żony": Ewelina pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem

Choć rolnik zarzekał się, że Ewelina jest jego faworytką, ostatecznie ich związek nie wyszedł. Zawiedziona kandydatka po programie otarła łzy i pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewelina i Grzegorz w finałowym odcinku.
Ewelina i Grzegorz w finałowym odcinku. (Facebook.com, Fot: Facebook)
d4lohck

Krzysztof był najmłodszym z rolników, którzy wzieli udział w popularnym show. Do swojego gospodarstwa zaprosił trzy uczestniczki: Jessikę, Kasię oraz Ewelinę. Jessice z kruczoczarnymi włosami szybko podziękował za udział w programie, później Kasia zrezygnowała sama. Tak oto Krzysztof został z Eweliną.

Wybranka rolnika nie ukrywała, że chciałaby stworzyć prawdziwy związek z Krzysztofem. Jednak bohater show TVP nie miał pewności i nie do końca potrafił odwzajemnić uczucia względem kobiety. Na sam koniec zaproponował Ewelinie jedynie przyjaźń. Ostatnia kolacja okazała się wielkim rozczarowaniem, polały się łzy.

W finałowym odcinku kilka tygodni później Ewelina zapewniła, że wszystko układa się u niej bardzo dobrze. A nawet pojawił się w jej życiu ktoś bardzo ważny.

d4lohck

"Odpowiadając na najczęstsze pytania: Tak, ten facet jest zdecydowany"- napisała pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

   Youtube.com
(Youtube.com, Fot: YouTube)

"Bardzo ładna z ciebie dziewczyna i odważna. Mam nadzieję, że ci się układa życie tak, jak sobie wymarzyłaś. Pozdrawiam" - komplementują uczestniczkę w sieci, a sama odpowiada: "Dziękuję, układa".

Myślicie, że Krzysztof też ułoży sobie życie?

d4lohck

Podziel się opinią

Share
d4lohck
d4lohck