WP

"Rolnik szuka żony": Ewelina pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem

Choć rolnik zarzekał się, że Ewelina jest jego faworytką, ostatecznie ich związek nie wyszedł. Zawiedziona kandydatka po programie otarła łzy i pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewelina i Grzegorz w finałowym odcinku.
Ewelina i Grzegorz w finałowym odcinku. (Facebook.com, Fot: Facebook)
WP

Krzysztof był najmłodszym z rolników, którzy wzieli udział w popularnym show. Do swojego gospodarstwa zaprosił trzy uczestniczki: Jessikę, Kasię oraz Ewelinę. Jessice z kruczoczarnymi włosami szybko podziękował za udział w programie, później Kasia zrezygnowała sama. Tak oto Krzysztof został z Eweliną.

Wybranka rolnika nie ukrywała, że chciałaby stworzyć prawdziwy związek z Krzysztofem. Jednak bohater show TVP nie miał pewności i nie do końca potrafił odwzajemnić uczucia względem kobiety. Na sam koniec zaproponował Ewelinie jedynie przyjaźń. Ostatnia kolacja okazała się wielkim rozczarowaniem, polały się łzy.

WP

W finałowym odcinku kilka tygodni później Ewelina zapewniła, że wszystko układa się u niej bardzo dobrze. A nawet pojawił się w jej życiu ktoś bardzo ważny.

"Odpowiadając na najczęstsze pytania: Tak, ten facet jest zdecydowany"- napisała pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Youtube.com
Podziel się

"Bardzo ładna z ciebie dziewczyna i odważna. Mam nadzieję, że ci się układa życie tak, jak sobie wymarzyłaś. Pozdrawiam" - komplementują uczestniczkę w sieci, a sama odpowiada: "Dziękuję, układa".

WP

Myślicie, że Krzysztof też ułoży sobie życie?

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP