Trwa ładowanie...
da4gan7

"Rolnik szuka żony": co słychać u Kasi, wybranki Zbyszka z 1. edycji programu?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": co słychać u Kasi, wybranki Zbyszka z 1. edycji programu?
(Facebook)
da4gan7

Zbyszek Klawikowski i Kasia Mroczkowska byli jedną z ulubionych par widzów. Choć każdemu z uczestników 1. edycji "Rolnik szuka żony" fani programu życzyli szczęścia, to tylko oni cieszyli się szczególnym uwielbieniem. Wszyscy cenili ich za - rozbrajającą chwilami - naturalność, a tytułowego rolnika dodatkowo za ogromne poczucie humoru.

Mimo iż 36-latka z Gdańska jako jedyna zdecydowała się zawalczyć o względy Zbyszka, to nie stanowiło to problemu. Od początku była jego faworytką. W ich przypadku brak konkurencji oznaczał, że tych dwoje mogło się skupić wyłącznie na sobie. I dobrze tę sytuację wykorzystali. Podczas ich spotkań nie brakowało deklaracji, czułych spojrzeń i delikatnych pocałunków.

- Kasia czuje się coraz pewniej w rozmowach. Dobrze nam się rozmawia. Widzę już siebie z nią razem. Myślę, że będziemy szczęśliwi - powtarzał w programie rolnik.

da4gan7

- Zbyszek coraz bardziej zaczyna mi się podobać - zapewniała Kasia.

 (fot. Kadr z programu)
((fot. Kadr z programu))

I choć oboje zgłosili się do produkcji TVP1 z nadzieją na znalezienie prawdziwej miłości, a widzowie wieszczyli im rychły ślub, ich związek rozpadł się tuż po zakończeniu programu. Jak dziś wygląda życie Katarzyny?

Okazało się, że choć uczestniczka wróciła do dawnych obowiązków w Trójmieście, nie unika telewizyjnych występów. Spostrzegawczy widzowie z pewnością zauważyli, że była ukochana Zbyszka pojawiła się ostatnio w jednym z odcinków teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Niestety, jej przygoda z programem Tadeusza Sznuka trwała tylko chwilę, bowiem Mroczkowska odpadła już w pierwszym etapie. Poznaliście ją?

 (fot. Kadr z programu)
((fot. Kadr z programu))

Zobacz także: Adam Kraśko: "Nadal szukam żony! Częściej dostaję kosza niż daję"

da4gan7

Podziel się opinią

Share
da4gan7
da4gan7