Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Bardowscy pokazali syna w TVP

Tych dwoje uczestników "Rolnik szuka żony" może mówić o prawdziwym szczęściu. Para, która zakochała się w sobie na oczach milionów widzów, dziś wiedzie wspólne życie na jednej z polskich wsi. Co się zmieniło od emisji programu?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony": Bardowscy pokazali syna w TVPŹródło: kadr z programu
dc74dzy

Anna i Grzegorz Bardowscy są przykładem na to, że program "Rolnik szuka żony" rzeczywiście może łączyć ludzi. Uczestnicy już od pierwszego spotkania byli pewni, że są sobie przeznaczeni. Grzegorz w ekspresowym tempie pożegnał pozostałe kandydatki i skupił się na budowaniu relacji ze swoją wybranką. Kilka miesięcy po zakończeniu reality-show TVP1 para stanęła na ślubnym kobiercu, a niedawno powitali na świecie pierwszego syna.

- Przez ostatni rok bardzo dużo się wydarzyło. Począwszy od naszego poznania, przez ślub, później przeprowadzka Ani. Robiliśmy jeszcze remont i przede wszystkim narodziny Jana. Cały czas jest bardzo intensywnie - powiedział Grzegorz w jednym z ostatnich odcinków "Pytania na śniadanie".

kadr z programu
Źródło: kadr z programu

- Tegoroczne święta będą u nas wyjątkowe, właśnie z uwagi na to, że spędzimy je w trójkę. Nie będziemy się jednak zamykać w domu, ponieważ bardzo dużą uwagę przywiązujemy do tradycji i przebywania z rodziną. Na pewno wybierzemy się i do rodziców Grześka, piętro niżej, i znajdziemy też czas, żeby pojechać do moich rodziców. Każdy też się z nami cieszy, że nasza rodzina się powiększyła - dodała Ania.
Na koniec krótkiego wywiadu Grzegorz po raz kolejny podkreślił, jak ważną osobą w jego życiu jest Anna. Cieszy się, że dzięki udziałowi w programie otrzymał szansę poznania kobiety swoich marzeń.

dc74dzy

- Zgłaszając się do programu, nie myślałem o pokazaniu się całej Polsce, ale o znalezieniu drugiej połówki. Mnie się udało znaleźć żonę, osobę, z którą chciałbym spędzić resztę życia. I to jest najważniejsze - podsumował przed kamerami rolnik.
Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

kadr z programu
Źródło: kadr z programu
kadr z programu
Źródło: kadr z programu

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dc74dzy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc74dzy