Trwa ładowanie...
14-08-2016 16:46

"Rolnik szuka żony": Anna i Grzegorz Bardowscy zdradzili płeć swojego dziecka

"Rolnik szuka żony": Anna i Grzegorz Bardowscy zdradzili płeć swojego dzieckaŹródło: AKPA
d2m2rpz
d2m2rpz

Anna i Grzegorz Bardowscy nigdy nie ukrywali, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny. Gdy miesiąc po ślubie pojawili się w "Pytaniu na śniadanie", przyznali przed kamerami, że chcieliby w najbliższym czasie zostać rodzicami. Ja już myślałem, że jeżeli będę miał żonę, to te dzieci to chyba takie najbliższe plany - mówił na początku maja nieco zawstydzony rolnik.

Pewnie teraz to jest dobry czas - dodała wówczas nieśmiało jego żona.

Pod koniec czerwca br. Grzegorz opublikował na Facebooku zdjęcie, które podpisał: "Kierunek Bieszczady. Przystanek Łańcut. A wieczorem wóda i mecz... przynajmniej ja, bo moja żona to jakiś soczek i lody z musztardą wybrała".

Fani uczestników programu nie mieli wówczas wątpliwości: te słowa jasno zasugerowały, że Ania jest w ciąży. W połowie lipca br. rolnik oficjalnie potwierdził, że już za kilka miesięcy na świecie pojawi się pierwsze dziecko pary. Wszystko wskazuje na to, że zakochani poznali już płeć dziecka. Na dodatek wybrali mu już imię. Świadczy o tym kolejny wpis Grzegorza.

d2m2rpz

To już 5 wesele w tym roku, więc jak widać okazji do świętowania nie brakuje :-) Zdecydowanie brakowało czasu na internety, ale żniwa mamy już ogarnięte. Teraz przygotowania do siewu rzepaku, a później postaramy się częściej tu zaglądać ;-) jak na złość u nas dalej nawet cegła na łeb nie spadnie. Remont zaraz na półmetku. Czekamy z niecierpliwością na naszego Jana <3 Jak to mówią nie ważne co, ważne żeby urodził się zdrowy syn :-P - czytamy (zachowano oryginalną pisownię).

Jesteśmy przekonani, że mały Jan będzie oczkiem w głowie swoich rodziców!

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
d2m2rpz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m2rpz