Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Anna i Grzegorz Bardowscy spodziewają się pierwszego dziecka!

"Rolnik szuka żony": Anna i Grzegorz Bardowscy spodziewają się pierwszego dziecka!Źródło: Kadr z YouTube
d183t5r
d183t5r

Anna i Grzegorz Bardowscy nigdy nie ukrywali, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny. Gdy miesiąc po ślubie pojawili się w "Pytaniu na śniadanie", przyznali przed kamerami, że chcieliby w najbliższym czasie zostać rodzicami.

- Ja już myślałem, że jeżeli będę miał żonę, to te dzieci to chyba takie najbliższe plany - mówił na początku maja nieco zawstydzony rolnik.

- Pewnie teraz to jest dobry czas - dodała wówczas nieśmiało jego żona.

(fot. Kadr z YouTube)
Źródło: (fot. Kadr z YouTube)

Wszystko wskazuje na to, że młodzi małżonkowie nie rzucali słów na wiatr i wkrótce spełni się ich największe marzenie. Pod koniec czerwca br. Grzegorz opublikował na Facebooku zdjęcie, które podpisał: "Kierunek Bieszczady. Przystanek Łańcut. A wieczorem wóda i mecz... przynajmniej ja, bo moja żona to jakiś soczek i lody z musztardą wybrała". Fani uczestników programu nie mieli wówczas wątpliwości: te słowa jasno zasugerowały, że Ania jest w ciąży. Państwo Bardowcy nie komentowali jednak więcej tej sytuacji, a widzowie prześcigali się w domysłach. Dopiero w połowie lipca br. rolnik oficjalnie potwierdził, że już za kilka miesięcy na świecie pojawi się pierwsze dziecko pary.

d183t5r

- Jakby to powiedzieć... Stało się coś naturalnego i normalnego. Spodziewamy się dziecka. Ja jako głowa rodziny, chcąc być solidarnym ze swoją żoną - przytyłem. A poważnie... Tak po prostu chciałem wykrzyczeć całemu światu, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi!!! Marzenia się spełniają - napisał rolnik (zachowano oryginalną pisownię).

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Marta Manowska o "Rolnik szuka żony", ślubach w programie i biseksualnej uczestniczce

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)
d183t5r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d183t5r