Trwa ładowanie...
d2y8ixl

"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska wróciła już do figury sprzed ciąży

Czyżby Anna Bardowska, żona uczestnika 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", poszła w ślady największych gwiazd i błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Anna Bardowska wróciła już do figury sprzed ciąży
(Facebook.com)
d2y8ixl

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na świat przyszło pierwsze dziecko Anny i Grzegorza Bardowskich. Jak sami świeżo upieczeni rodzice stwierdzili, choć mały Jan wywrócił ich świat do góry nogami, nigdy nie byli bardziej szczęśliwi. Można się zatem domyślić, że zarówno święta jak i Sylwester u rodziny Bardowskich wyglądał niezwykle spokojnie.

- Kameralna impreza! Dwie matki karmiące, jedna obserwująca, 3 drobnych pijaczków i dwóch młodych obywateli, którzy dopiero się uczą. Anna szykuje o 24 zimne ognie - więc z pompą, na bogato. (...) A tymczasem, póki jeszcze chwilę brzydzę się alkoholu, ogarnę swojego syna! A ojciec daje radę: przebieranie, kąpanie, obcinanie paznokci, a w przyszłości: oranie, uprawianie, sianie - napisał Grzegorz pod zdjęciem na swoim profilu na Facebooku.

Uwagę fanów skupiły jednak nie tyle, co umiejętności tacierzyńskie rolnika, a wygląd jego małżonki. Anna, którą widzowie poznali jako niezwykle drobną kobietę, błyskawicznie wróciła do szczupłej figury sprzed ciąży. Trudno bowiem doszukiwać się na opublikowanej fotografii ingerencji grafika komputerowego. Wszystko więc wskazuje na to, że Bardowska postanowiła pójść w ślady największych gwiazd i zachwycać sylwetką tuż po porodzie.

d2y8ixl

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

   Facebook.com
(Facebook.com)

Zobacz także: Mariusz z "Rolnik szuka żony": "To stereotyp, że tylko mężczyźni z dużych miast dbają o siebie"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2y8ixl

Podziel się opinią

Share
d2y8ixl
d2y8ixl