Trwa ładowanie...
d3588kr

Anna z "Rolnik szuka żony" pokazała córkę. Są jak dwie krople wody

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" nie ukrywają przed światem swoich dzieci. Maluchy rosną w oczach i coraz bardziej przypominają rodziców. Mała Liwia to skóra zdjęta z Ani!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna z "Rolnik szuka żony" jest mamą Jasia i Liwii
Anna z "Rolnik szuka żony" jest mamą Jasia i Liwii (YouTube)
d3588kr

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Jedną z nich stanowią Anna i Grzegorz Bardowscy. Małżonkowie świata poza sobą i swoimi dziećmi nie widzą. Ania, która z wykształcenia jest nauczycielką wychowania przedszkolnego, wielokrotnie powtarzała, że marzy o dużej rodzinie. Udało jej się to pragnienie spełnić i dziś jest szczęśliwą mamą Jasia oraz Liwii.

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" nie zamierzają ukrywać swojego szczęścia i chętnie dzielą się z fanami rodzinnymi fotkami. Dzięki temu internauci mogą śledzić, jak wygląda ich życie po programie.

Ostatnio rolniczka pokazała na Instagramie zdjęcie z córeczką. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i coraz bardziej przypomina Anię. Wielu internautów twierdzi nawet, że są jak dwie krople wody.

d3588kr

"Cała mama", "Duża Ania i mała Ania", "Ale jesteście podobne", "Synuś cały tata, a córcia cała mama. Piękne macie dzieci, kopia was" - czytamy w komentarzach.

Też widzicie to podobieństwo?

ZOBACZ WIDEO: Paulina z "Rolnik szuka żony" ma nowego ukochanego

d3588kr

Podziel się opinią

Share

d3588kr

d3588kr