Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska pokazała urocze zdjęcie. "Rodzina w komplecie"

"Rolnik szuka żony" okazał się dla obojga strzałem w dziesiątkę. Anna i Grzegorz Bardowscy założyli szczęśliwą rodzinę, która właśnie się powiększyła.

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska pokazała urocze zdjęcie. "Rodzina w komplecie"Źródło: ONS.pl
d3bnvwi
d3bnvwi

Anna i Grzegorz Bardowscy to para, której popularność trwa jeszcze długo po zakończeniu przygody z programem "Rolnik szuka żony". Trudno się dziwić. Są naturalni, szczerzy i sympatyczni. I bardzo lubią dzielić się z innymi wszystkimi radosnymi chwilami, które ich spotykają.

Oczywiście popularność zdobytą w programie umieli skrzętnie wykorzystać. Założyli własny kanał w serwisie You Tube, na którym dzielą się rolniczymi poradami, chętnie też biorą udział w rolniczych targach i pokazach. Nie da się jednak ukryć, że uwagę internautów najbardziej przyciąga to, co dzieje się w życiu prywatnym pary rolników.

A dzieje się naprawdę sporo. Od ślubu minęło już sporo czasu, ba, ich pierwszy synek, Jaś, niebawem skończy trzy lata. Bardowscy mają jednak kolejny, ogromny powód do radości. Ich rodzina niedawno się powiększyła.

Zobacz wideo: Ania i Grzegorz Bardowscy pokazali nam pokój synka!

Odkąd poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka, Ania Bardowska regularnie relacjonowała przygotowania do powitania dziewczynki na świecie. Nie kryła, że wszyscy są bardzo podekscytowani oczekiwaniem. Dumna mama wyjawiła także na Instagramie, jak będzie nazywała się młodsza pociecha – wspólnie wybrali imię Liwia.

d3bnvwi

Najmłodsza członkini rodziny Bardowskich przyszła na świat w połowie listopada. Z gratulacjami szczęśliwym rodzicom niezwłocznie pośpieszyła Marta Manowska. Nie da się ukryć, że to dla Bardowskich naprawdę radosny czas. Najlepszym dowodem jest najnowsze zdjęcie, które zamieściła rolniczka. Widnieją na nim już w komplecie – Ania, Grzegorz i ich dwie pociechy.

- Opis chyba niepotrzebny. Rodzina w komplecie. Nawet Jasiu skusił się na zdjęcie chociaż ostatnio za tym nie przepada – podpisała zdjęcie.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować i życzyć szczęścia całej rodzince!

d3bnvwi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bnvwi