Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska jest w ciąży? Wpis rolnika nie pozostawia wątpliwości

Share
"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska jest w ciąży? Wpis rolnika nie pozostawia wątpliwości
Źródło: AKPA
dgud9if

Ich ślub był jednym z najgłośniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. 16 kwietnia br. para uczestników 2. edycji reality-show "Rolnik szuka żony" stanęła na ślubnym kobiercu. Po Robercie Filochowskim i Agnieszce Mańce sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Grzegorz Bardowski i Anna Warachim (dziś już Bardowska). Młodzi małżonkowie nigdy nie ukrywali, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny.

- Ja już myślałem, że jeżeli będę miał żonę, to te dzieci to chyba takie najbliższe plany - mówił na początku maja w "Pytaniu na śniadanie" nieco zawstydzony Grzegorz.

- Pewnie teraz to jest dobry czas - dodała wówczas nieśmiało jego żona.

dgud9if

Wszystko wskazuje na to, że para nie rzucała słów na wiatr i wkrótce spełni się ich największe marzenie. Rolnik opublikował na Facebooku zdjęcie, które podpisał: "Kierunek Bieszczady. Przystanek Łańcut. A wieczorem wóda i mecz... przynajmniej ja, bo moja żona to jakiś soczek i lody z musztardą wybrała".

Fani uczestników programu nie mają wątpliwości: te słowa jasno sugerują, że Ania jest w ciąży, a państwo Bardowscy niebawem zostaną rodzicami. Serdecznie gratulujemy!

(fot. Facebook)
Źródło: (fot. Facebook)

Zobacz także: Marta Manowska o "Rolnik szuka żony", ślubach w programie i biseksualnej uczestniczce

dgud9if

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgud9if
dgud9if