Trwa ładowanie...
d3uo2lm

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" pokazała syna. Chłopak rośnie jak na drożdżach

Agnieszka i Robert to jedna z najsympatyczniejszych par w "Rolnik szuka żony". Po programie uczestnicy nie tylko wzięli ślub, ale także doczekali się synka. Choć trudno w to uwierzyć, ich pociecha skończyła już 3 lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka i Robert zakochali się w sobie na planie "Rolnik szuka żony"
Agnieszka i Robert zakochali się w sobie na planie "Rolnik szuka żony" (YouTube)
d3uo2lm

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Jedną z nich jest Agnieszka i Robert, którzy wzięli udział w 2. edycji. Oboje szybko wpadli sobie w oko. Bez intryg, knucia i skandali. Już w czasie programu zakochany rolnik powtarzał, że chciałby zamieszkać z ukochaną we wspólnym gospodarstwie i założyć z nią prawdziwą rodzinę. Na pytanie, jakie jest jego największe marzenie, bez wahania odpowiadał, że chciałby zostać ojcem. Oboje zresztą nigdy nie ukrywali, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

2 kwietnia 2016 r. zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a niemal dokładnie rok później (18 marca 2017 r.) zostali rodzicami. Ich syn Tomek rośnie jak na drożdżach i już dawno nie przypomina słodkiego szkraba. O tym, jak bardzo urósł, mogliśmy się przekonać, zerkając na instagramowy profil Agnieszki.

d3uo2lm

PRZECZYTAJ TEŻ: Natalia z "Rolnik szuka żony" zrobiła basen w pokoju. Internauci współczują sąsiadom

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie, na którym szczęśliwy chłopiec pozuje wraz ze swoim psiakiem. Wystarczyła chwila, by wpis zyskał 1,5 tys. polubień. Nic dziwnego. Internauci są wprost zachwyceni tym uroczym widokiem.

"Słodziaczek", "Chłopak na medal. Widać, że kocha zwierzęta", "Super facet, a i ujęcie fajne", "Ładny obrazek" - czytamy w komentarzach.

Pamiętacie Agnieszkę i Roberta?

d3uo2lm

Podziel się opinią

Share
d3uo2lm
d3uo2lm