Trwa ładowanie...

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" pokazała syna. Chłopak rośnie jak na drożdżach

Agnieszka i Robert to jedna z najsympatyczniejszych par w "Rolnik szuka żony". Po programie uczestnicy nie tylko wzięli ślub, ale także doczekali się synka. Choć trudno w to uwierzyć, ich pociecha skończyła już 3 lata.

Share
Agnieszka z "Rolnik szuka żony" pokazała syna. Chłopak rośnie jak na drożdżach
Źródło: YouTube
dtcnqgc

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Jedną z nich jest Agnieszka i Robert, którzy wzięli udział w 2. edycji. Oboje szybko wpadli sobie w oko. Bez intryg, knucia i skandali. Już w czasie programu zakochany rolnik powtarzał, że chciałby zamieszkać z ukochaną we wspólnym gospodarstwie i założyć z nią prawdziwą rodzinę. Na pytanie, jakie jest jego największe marzenie, bez wahania odpowiadał, że chciałby zostać ojcem. Oboje zresztą nigdy nie ukrywali, że marzą o szybkim powiększeniu rodziny.

ZOBACZ WIDEO: Seweryn z "Rolnik szuka żony" przeszedł wiele. Jego historia jest poruszająca

2 kwietnia 2016 r. zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a niemal dokładnie rok później (18 marca 2017 r.) zostali rodzicami. Ich syn Tomek rośnie jak na drożdżach i już dawno nie przypomina słodkiego szkraba. O tym, jak bardzo urósł, mogliśmy się przekonać, zerkając na instagramowy profil Agnieszki.

dtcnqgc

PRZECZYTAJ TEŻ: <a href="https://teleshow.wp.pl/rolnik-szuka-zony-natalia-basen-w-pokoju-kwarantanna-6507186967488641a" target="_blank">Natalia z "Rolnik szuka żony" zrobiła basen w pokoju. Internauci współczują sąsiadom</a>

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie, na którym szczęśliwy chłopiec pozuje wraz ze swoim psiakiem. Wystarczyła chwila, by wpis zyskał 1,5 tys. polubień. Nic dziwnego. Internauci są wprost zachwyceni tym uroczym widokiem.

"Słodziaczek", "Chłopak na medal. Widać, że kocha zwierzęta", "Super facet, a i ujęcie fajne", "Ładny obrazek" - czytamy w komentarzach.

Pamiętacie Agnieszkę i Roberta?

dtcnqgc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtcnqgc
dtcnqgc