"Rolnik szuka żony": Agata zabrała głos w sprawie ciąży

"Rolnik szuka żony": Agata zabrała głos w sprawie ciąży
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

19.12.2018 09:34, aktual.: 19.12.2018 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy Agata opublikowała zdjęcie na Instagramie, w sieci plotkowano o tym, że jest w ciąży. Zresztą to już nie pierwszy raz. Partnerka farmera w końcu zabrała głos i natychmiast uciszyła plotki.

Łukasz i Agata poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Kobieta od razu zauroczyła farmera, który stracił dla niej głowę. W odcinkach hitowej produkcji TVP nie brakowało miłosnych deklaracji, czułości i snucia planów na przyszłość.

Silna relacja między Łukaszem Sędrowskim a Agatą Rusak w pewnym momencie zaczęła zastanawiać widzów. Mówiono, że para znała się już przed programem. Pojawiały się nawet informacje, że kobieta jest w ciąży. Co jakiś czas te plotki wracają jak bumerang. Tak jak chociażby pod ostatnim zdjęciem, które opublikowała ukochana rolnika.

"Przygotowania na te wyjątkowe rodzinne święta w powiększonym gronie" - napisała Rusak. Ta ostatnia część wpisu wywołała falę komentarzy i od razu zaczęto gratulować.

"Przecież jej partner ma dwójkę dzieci z poprzednich związków. I o tą czwórkę chodzi" - rozpoczął rozmowę jeden z internautów. Do dyskusji włączyła się sama zainteresowana. Wcześniej nie odnosiła sie do tych "rewelacji".

"Dokładnie o to mi chodziło. O święta z rodziną Łukasza" - potwierdza ukochana Łukasza i dodaje: "Miło, że są ludzie, którzy wiedzą o co chodzi".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także