Trwa ładowanie...

Rolnik szuka żony 5 - w nowej edycji zabraknie kobiety. Produkcja odpowiada na oburzenie fanów

Gdy tylko TVP1 ujawniła skład nowej edycji "Rolnik szuka żony", widzowie dali wyraz swojemu niezadowoleniu. Nie mogli uwierzyć, że w programie zabraknie kobiety. Gdy fala hejtu zaczęła narastać, produkcja zabrała głos w sprawie, wyjaśniając zaistniałą sytuację.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rolnik szuka żony 5 - w nowej edycji zabraknie kobiety. Produkcja odpowiada na oburzenie fanówŹródło: Facebook.com
d317tzw
d317tzw

Już 2 września o godz. 21:15 wystartuje 5. edycja "Rolnik szuka żony". Wiemy już, że tym razem w programie wystąpi pięciu kawalerów: 26-letni Krzysztof, 35-letni Łukasz, 58-letni Jan, 30-letni Grzegorz oraz 46-letni Marek. Jak łatwo zauważyć, w tej serii zabraknie rolniczki. Ten, wydawać by się mogło drobny szczegół, nie umknął uwadze poirytowanych widzów. Większość fanów liczyła jednak, że w reality-show pojawi się kobieta. W końcu w tzw. odcinku zerowym swoją kandydaturę zgłosiła 35-letnia Justyna.

Rozjuszeni fani zaczęli atakować produkcję, zarzucając jej zagranie nie fair. Byli rozczarowani, że znów szukać swojej drugiej połówki będą wyłącznie mężczyźni i nie chcieli uwierzyć, że sympatyczna rolniczka nie zakwalifikowała się do kolejnego etapu programu. Gdy fala hejtu zaczęła narastać, twórcy show Jedynki postanowili zabrać głos w sprawie i odpowiedzieć na pretensje widzów.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Myślicie, że reakcja produkcji uspokoi widzów? Będziecie oglądać 5. edycję?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d317tzw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d317tzw