Rozrywka"Rolnik szuka żony 5": Łukasz pokazał osobliwe zdjęcie z Agatą. "Wylane łzy, stracony czas, spalone mosty"

"Rolnik szuka żony 5": Łukasz pokazał osobliwe zdjęcie z Agatą. "Wylane łzy, stracony czas, spalone mosty"

"Rolnik szuka żony 5": Łukasz pokazał osobliwe zdjęcie z Agatą. "Wylane łzy, stracony czas, spalone mosty"
Źródło zdjęć: © AKPA

01.01.2019 18:22, aktual.: 01.01.2019 19:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Łukasz z "Rolnik szuka żony" zaskoczył swoich fanów tajemniczym zdjęciem. Internauci od razu zaczęli zastanawiać się, co autor miał na myśli. Wpis i fotka dają bowiem do myślenia.

Łukasz Sędrowski i Agata Rusak to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Ich nagłe i niezwykle namiętne uczucie, które wybuchło już w pierwszym odcinku, wydawało się widzom dość podejrzane. Zakochani nie przejęli się jednak krytyką na swój temat i wbrew niektórym hejterom, wciąż się kochają.

Ostatnio Łukasz opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, który wywołał ogromne poruszenie wśród internautów.

"Dwoje ludzi których los postawił na swojej drodze.... Ongiś nawet nie marzyli o szczęściu które czeka na swoje spełnienie. Samotność bezkresna ingeruje podświadomie. Wylane łzy, stracony czas, spalone mosty a w sercu odwaga i nadzieja, która daje nieograniczoną siłę na lepsze jutro i wiarę w człowieka, która nigdy nie gaśnie. Zwykły rolnik i niezwykła kobieta, których połączyła miłość!" - napisał enigmatycznie (zachowano oryginalną pisownię).

Część internautów zaczęła zastanawiać się, co tak naprawdę autor miał na myśli. Inni skupili się na osobliwej sklejce zdjęć, którą wraz z postem zamieścił rolnik. Nie wszyscy są też pewni, czy mężczyzna na fotografii, to aby na pewno Łukasz. Niektórzy też dziwią się, dlaczego Sędrowski zdecydował się zamieścić czarno-białe fotografie z przeszłości. A wy, jak to interpretujecie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także