Trwa ładowanie...
d19eyra

"Rolnik szuka żony 5": Agata jest w ciąży z Łukaszem. Internauci nie mają wątpliwości

Fani "Rolnik szuka żony" są już pewni. Agata i Łukasz wkrótce zostaną rodzicami. Bohaterowie nie musieli niczego potwierdzać. Zdjęcie opublikowane przez wybrankę farmera wyraziło więcej niż tysiąc słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Łukasz i Agata zaręczyli się na oczach kamer
Łukasz i Agata zaręczyli się na oczach kamer (Instagram.com)
d19eyra

Choć 5. edycja "Rolnik szuka żony" dobiegła końca, widzowie wciąż zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy głównych bohaterów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się najbardziej kontrowersyjna para, czyli Łukasz i Agata.

Gdy tylko Sędrowski oznajmił przed kamerami, że to właśnie Rusak jest miłością jego życia, internauci zaczęli podejrzewać, że ten nagły wybuch uczucia podyktowany jest ciążą bohaterki. Plotki podsycali zresztą sami zainteresowani. Zakochani nieustannie wspominali o dzieciach i założeniu rodziny oraz wypatrywali na niebie bocianów.

Jakiś czas temu Agata zaczęła działać na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio opublikowała nawet pierwszą fotkę, na której widzimy stos przygotowanych na zbliżające się święta prezentów.

d19eyra

- Przygotowania na te wyjątkowe rodzinne święta w powiększonym gronie - podpisała zdjęcie, które dodatkowo opatrzyła ikonkami 4-osobowej rodziny.

Tyle wystarczyło, by fani oszaleli. W komentarzach, oprócz świątecznych życzeń, pojawiają się gratulacje i pytania o błogosławiony stan bohaterki. Agata, mimo że chętnie odpisuje internautom, do tej pory nie zdementowała tych wieści. Czyżby wymownym milczeniem w końcu potwierdziła to, o czym plotkuje się już od dawna?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d19eyra

Podziel się opinią

Share
d19eyra
d19eyra