Rozrywka"Rolnik szuka żony 5": Agata jest w ciąży z Łukaszem. Internauci nie mają wątpliwości

"Rolnik szuka żony 5": Agata jest w ciąży z Łukaszem. Internauci nie mają wątpliwości

"Rolnik szuka żony 5": Agata jest w ciąży z Łukaszem. Internauci nie mają wątpliwości
Źródło zdjęć: © Instagram.com

17.12.2018 10:31, aktual.: 17.12.2018 13:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani "Rolnik szuka żony" są już pewni. Agata i Łukasz wkrótce zostaną rodzicami. Bohaterowie nie musieli niczego potwierdzać. Zdjęcie opublikowane przez wybrankę farmera wyraziło więcej niż tysiąc słów.

Choć 5. edycja "Rolnik szuka żony" dobiegła końca, widzowie wciąż zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy głównych bohaterów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się najbardziej kontrowersyjna para, czyli Łukasz i Agata.

Gdy tylko Sędrowski oznajmił przed kamerami, że to właśnie Rusak jest miłością jego życia, internauci zaczęli podejrzewać, że ten nagły wybuch uczucia podyktowany jest ciążą bohaterki. Plotki podsycali zresztą sami zainteresowani. Zakochani nieustannie wspominali o dzieciach i założeniu rodziny oraz wypatrywali na niebie bocianów.

Jakiś czas temu Agata zaczęła działać na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio opublikowała nawet pierwszą fotkę, na której widzimy stos przygotowanych na zbliżające się święta prezentów.

- Przygotowania na te wyjątkowe rodzinne święta w powiększonym gronie - podpisała zdjęcie, które dodatkowo opatrzyła ikonkami 4-osobowej rodziny.

Tyle wystarczyło, by fani oszaleli. W komentarzach, oprócz świątecznych życzeń, pojawiają się gratulacje i pytania o błogosławiony stan bohaterki. Agata, mimo że chętnie odpisuje internautom, do tej pory nie zdementowała tych wieści. Czyżby wymownym milczeniem w końcu potwierdziła to, o czym plotkuje się już od dawna?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (69)
Zobacz także