Rozrywka"Rolnik szuka żony 4" odc. 4 - rywalizacja zacznie się na dobre. Pora na wizyty na gospodarstwach

"Rolnik szuka żony 4" odc. 4 - rywalizacja zacznie się na dobre. Pora na wizyty na gospodarstwach

"Rolnik szuka żony 4" odc. 4 - rywalizacja zacznie się na dobre. Pora na wizyty na gospodarstwach
Źródło zdjęć: © Facebook.com

30.09.2017 12:00, aktual.: 30.09.2017 18:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przed nami 4. odcinek nowej serii programu "Rolnik szuka żony". W nim wybrani kandydaci i kandydatki przybędą na gospodarstwa, by rozpocząć ostrą rywalizację o względy głównych bohaterów.

Przypomnijmy, że przed tygodniem w "Rolnik szuka żony 4" Małgorzata, Karol, Mikołaj, Piotr oraz Zbyszek musieli dokonać trudnego wyboru kandydatek i kandydatów, którzy powalczą ostatecznie o ich miłość. Każdy z uczestników show wskazał po trzy osoby, mające w ich odczuciu największe szanse na stworzenie z nimi szczęśliwego związku. Teraz nadejdzie wreszcie czas zawziętej rywalizacji. Panie i panowie pojawią się na gospodarstwach głównych bohaterów i zrobią naprawdę wiele, by zyskać ich sympatię. Czy im się to uda? Zobacz krótką zapowiedź 4. odcinka "Rolnik szuka żony 4".

Przyjazd na wieś będzie oczywiście dla niektórych kandydatów i kandydatek sporym wyzwaniem. Codzienne obowiązki rolników na pewno okażą się zaskakujące, a co za tym idzie, staną się pierwszym poważnym testem. Nie tylko przybyli na gospodarstwa goście będą jednak w szoku. Sporo niespodzianek czeka też samych uczestników programu. Jedna z wybranych kandydatek wychyli się z dość odważną propozycją:

- Możemy stworzyć mini harem - takie zaskakujące słowa usłyszymy w najbliższym odcinku. Oczywiście nie zabraknie też rozmów rolników z prowadzącą Martą Manowską. Piotr zdradzi, że na obecnym etapie nie ma już jednej faworytki do zwycięstwa. Dobry humor nie opuści oczywiście Mikołaja. Jednego możemy być pewni - w programie nie zabraknie wielu emocji.

Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony 4" pokazany zostanie 1 października o godzinie 21:10 na antenie telewizyjnej Jedynki.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także