Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony 4" odc. 4 - rywalizacja zacznie się na dobre. Pora na wizyty na gospodarstwach

Przed nami 4. odcinek nowej serii programu "Rolnik szuka żony". W nim wybrani kandydaci i kandydatki przybędą na gospodarstwa, by rozpocząć ostrą rywalizację o względy głównych bohaterów.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Rolnik szuka żony 4" odc. 4 - rywalizacja zacznie się na dobre. Pora na wizyty na gospodarstwach Źródło: Facebook.com
d45356t

Przypomnijmy, że przed tygodniem w "Rolnik szuka żony 4" Małgorzata, Karol, Mikołaj, Piotr oraz Zbyszek musieli dokonać trudnego wyboru kandydatek i kandydatów, którzy powalczą ostatecznie o ich miłość. Każdy z uczestników show wskazał po trzy osoby, mające w ich odczuciu największe szanse na stworzenie z nimi szczęśliwego związku. Teraz nadejdzie wreszcie czas zawziętej rywalizacji. Panie i panowie pojawią się na gospodarstwach głównych bohaterów i zrobią naprawdę wiele, by zyskać ich sympatię. Czy im się to uda? Zobacz krótką zapowiedź 4. odcinka "Rolnik szuka żony 4".

Przyjazd na wieś będzie oczywiście dla niektórych kandydatów i kandydatek sporym wyzwaniem. Codzienne obowiązki rolników na pewno okażą się zaskakujące, a co za tym idzie, staną się pierwszym poważnym testem. Nie tylko przybyli na gospodarstwa goście będą jednak w szoku. Sporo niespodzianek czeka też samych uczestników programu. Jedna z wybranych kandydatek wychyli się z dość odważną propozycją:

d45356t

- Możemy stworzyć mini harem - takie zaskakujące słowa usłyszymy w najbliższym odcinku. Oczywiście nie zabraknie też rozmów rolników z prowadzącą Martą Manowską. Piotr zdradzi, że na obecnym etapie nie ma już jednej faworytki do zwycięstwa. Dobry humor nie opuści oczywiście Mikołaja. Jednego możemy być pewni - w programie nie zabraknie wielu emocji.

Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony 4" pokazany zostanie 1 października o godzinie 21:10 na antenie telewizyjnej Jedynki.

Zobacz również: Marta Manowska o bohaterach programu "Rolnik szuka żony"

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d45356t

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45356t
d45356t