Trwa ładowanie...

Roksana Węgiel śpiewała z playbacku? Jest odpowiedź

Roksana Węgiel wystąpiła na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German. Po jej występie pojawiły się oskarżenia, że zaśpiewała z playbacku. Menadżerowie 14-letniej piosenkarki postawili zareagować na krytyczne komentarze.

Share
Roksana Węgiel śpiewała z playbacku? Jest odpowiedźŹródło: ONS.pl
dz1sqw8

Roksana Węgiel śpiewała z playbacku?

Roksana Węgiel wystąpiła w piątek 26 lipca podczas 2. edycji Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze. Wydarzenie zostało podzielone na dwie części - jedną poświęconą samej patronce i drugą, dedykowaną Korze i zespołowi Maanam. 14-latka zaśpiewała w pierwszej części utwór "Tańczące Eurydyki" German.

Na Facebooku "Bądźmy Razem. TVP" pojawiło się nagranie z występem nastolatki. Wywołało sporą dyskusję, ponieważ dźwięk i obraz nie były prawidłowo zsynchronizowane. Dlatego też w komentarzach wielu ludzi sugerowało, że zaśpiewała z playbacku.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel broni "Lay Low": "Każdy tekst można interpretować na wiele sposobów"

Menadżerowie Roksany Węgiel odpowiadają

Na krytykę postanowili zareagować menadżerowie Roksany Węgiel. Całkowicie zdementowali plotki o playbacku, winę zrzucili na jakość nagrania, gdzie dźwięk wyprzedzał obraz. - 100 procent na żywo wokal + 100 procent na żywo orkiestra - zadeklarowali w rozmowie z party.pl.

dz1sqw8

Podczas transmisji z imprezy nie było żadnych problemów technicznych.

dz1sqw8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz1sqw8
dz1sqw8