Trwa ładowanie...
26-10-2016 14:43

"rodzinka.pl": życie rodzinne Małgorzaty Kożuchowskiej ucierpi przez pracę?

Taka wiadomość bardzo ucieszyłaby niejedną serialową aktorkę, ale Małgorzacie Kożuchowskiej przysparza zmartwień. Niebawem jej zawodowy grafik może pękać w szwach. Taka perspektywa wymusza na niej podjęcia decyzji - czy poświęcić życie rodzinne dla pracy?

"rodzinka.pl": życie rodzinne Małgorzaty Kożuchowskiej ucierpi przez pracę?Źródło: ONS.pl
d2t0fq3
d2t0fq3

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska nie może narzekać na brak zajęć. Czekają ją zdjęcia do kolejnego sezonu „Drugiej szansy”, a także nagrania nowych odcinków „rodzinki.pl”. I to właśnie komediowa produkcja dostarcza jej nowych zmartwień. TVP planuje zwiększyć częstotliwość nadawania serialu – chce pokazywać go trzy razy w tygodniu, a nie jak dotąd – raz, a ponadto przenieść go z Dwójki do Jedynki. Przypomnijmy, że sytuacja jest problematyczna także dla Macieja Musiała. Jeśli plany TVP wejdą w życie, na rzecz „rodzinki.pl” będzie musiał wziąć urlop dziekański w szkole teatralnej.

Zmiany dotyczące „rodzinki.pl” dla Małgorzaty Kożuchowskiej oznaczają jeszcze więcej pracy na planie zdjęciowym i dużo mniej czasu dla rodziny. Na dodatek na wiosnę chciałaby wrócić na deski Teatru Narodowego, z czym wiążą się próby i wieczorne spektakle. Nawał obowiązków może okazać się trudny do pogodzenia.

Nie chce by jej życie rodzinne ucierpiało przez pracę, a nie chce z niczego rezygnować. Przekonuje produkcję „rodzinki.pl”, że nie ma co zwiększać częstotliwości serialu – powiedział informator „Faktu”.

d2t0fq3

Ostateczne decyzje w sprawie „rodzinki.pl” jeszcze nie zapadły, ale jedno jest pewne – Małgorzatę Kożuchowską czekają trudne decyzje.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska o "Drugiej szansie"

d2t0fq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t0fq3